Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem, ki...

Tanácsra lenne szükségem, ki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok.1 év 8 hónapja vagyunk együtt a párommal. Távkapcsolatban élünk (160 km). Mindketten szeretjük egymást, de el akarom hagyni. Hiába irányítgatom finoman már vagy fél éve, hogy mit hogy kellene csinálni, nem figyel rám. Beszéltünk errőlegymásnak. Sajnos munkája nincs, és nem támaszkodhat a családjára sem, mert sajnos nincs neki, egyedül a nagymamija, akit ápolni kell, mert nem tud járni. Mos, főz, takarít. Nem akarok papucsot csinálni belőle. Mindent én mondjak el neki, mit, hogyan csináljon? Különben túl érzelmes, lelkis típus, mindig azt mondja, hogy én vok a családja, csak rám számít. Ilyenkor meg meglágyul a szívem. Keveset talizunk, az is rossz, de a mamit nem lehet egyedül hagyni, én pedig a munkám miatt nem akarok máshová költözni. Teljesen kiborultam ezek és más apróbb hibák miatt, és mondtam neki hogy vége. Ő mentegetőzik, hogy megváltozik, (de meddig? , ha eddig nem tette. ) Közbejött, hogy lesz állása itt, de én hülye az Ő érdekeit is nézem, és mivan ha mégsem maradunk együtt? Megkaptam mástól is a fejmosást és én is lassan rájöttem, hogy ezek mellett ki is használ. De szeretem...
2009. júl. 15. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha neked nem elég ffias a párod, akkor nincs értelme mellette maradnod, de sztem nem megoldás egy látszólagosan férfias kandúr, aztán meg kimutatja, hogy mit is takar az a férfiasság ( nők hajkurászása, ivás, stbb.) Én maradnék a jelenlegivel, mert az önfeláldozás (ami nyilván nem tart örökké, mert a mami sem él 200 évig) egy erény, ami nem sok pasiban van meg....
2009. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt írod anyagilag kihasznál. Hátha szerencsejátékos tartozásairól van szó, akkor azt nem kellene finanszíroznod. De ha a mama gyógyszeréről, vagy a vizdijról, az más dolog. Hiszen a kapcsolat arról is kell szóljon, hogy az segít a másikon aki tud, és azon kell segíteni aki rászorul. Mivel neki jelenleg csak az ápolási dij van, így biztos, hogy rászorul. De ha játékgépezik, vagy más ilyesmi, az ellen időben, határozottan fel kell lépni.
2009. júl. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!Volt már kapcsolatod ezelőtt?Ha igen,abban is inkább te irányítottál,neked kellett megmondani,hogy mit hogy csináljon a másik stb...?

Csak magadnak válaszolj,hogy tudd milyen típusu ember vagy,mert vannak olyan nők,aki irányítanak és olyanok akiket irányítani kell és ffiben is ugyanez a helyzet,szóval csak azt akarom írni,hogy ha általában "anyáskodsz" egy kapcsolatban,akkor olyan férfival könnyebb hosszútávon,akit irányítani kell,mert aki téged akarna az nem hozzád való.Ez csak az én személyes tapasztalatom.Két nagy igazságot tudok még neked írni:

hasonló a hasonlóval-vagyis ha hasonló az életfelfogásotok vallás ,hobbi,gondolkodásmód stb...akkor összeillőek vagytok,viszont kell vmi különbözőség is-az ellentétek vonzzák egymást-ami megnyilvánulhat külsőség,temperamentum stb...

2009. júl. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!