Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzel a húgom, hogy egy...

Mit képzel a húgom, hogy egy romát hoz a házba?

Figyelt kérdés

Tegnap a család elment látogatóba. Húgom kitalálta, neki programja van egy barátnőjével, nem jön. Arra jöttünk haza, hogy az említett lánnyal van itthon meg annak az fiú unokatesójával, mindketten romák. Pedig arról volt szó, hogy ő utazik a lányhoz.

A srác csak kimasírozott, köszönés nélkül. Ma meg kint van húgom facebookján, hogy ezzel a sráccal van kapcsolatban. Hát tiszta idegek lettünk, idehoz egy idegen romát a házba, mikor senki nincs itthon meg összejön vele? (elvileg semmi nem történt tegnap, csak ismerkedtek) Meg aztán ilyen fajta képes és megerőszakolja, hogy menekül meg? Senki meg nem hallotta volna. Vagy kirabolja a házat. Nem értem, egy 16 éves lány hogy lehet ilyen felelőtlen! Most mit kéne tenni? Mert hogy ezzel a sráccal többé nem találkozik, az fix.


2012. júl. 22. 15:52
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
A húgomnak meg jobb életet képzelek el, nem azt, hogy a fiúja családja miatt ne jussanak egyről a kettőre. Vagy hogy bármi bajba keveredjen, mert a srácnak olyan a családja. Ez kivédhetetlen. Jobb csírájában elfojtani a dolgot. Tudom, magyarból is ki lehet olyat fogni, de náluk azért lényegesen nagyobb az esély rá.
2012. júl. 22. 16:33
 22/45 anonim ***** válasza:
90%
Hogy itt mennyi cigánypártoló van döbbenet. Mire fel? Könyörgöm? Eddig nem gondolkodtam így de elegem, lett a dologból. Igen, tudom, vannak rendes, becsületes emberek, akik dolgoznak, normálisan élnek, esetleg egyetemet végeznek? De könyörgöm hány százalékuk? És hány százaléka a roma lakosságnak él családiból és egyéb segélyekből, a mi adónkból!!! Kedves romapártolók! A Ti adótokból is! Ezt kellene felfogni! Szülik a putrikba a 10 gyereket, arra, hogy majd az állam eltartja. Döbbenet! Megy is fel bennem a pumpa rögtön! Nem tudom, aki azt írta, hogy ez kőkemény rasszizmus, az mit szólna, ha az Ő húga vinne haza egy echte cigányfiút Borsodból mondjuk hat osztállyal. Utána beszéljen rasszizmusról. Kérdező! Megértelek! De, ha tiltjátok, akkor az csak rosszabb lesz. Nem tudom mit lehetne tenni, de én is zaklatott és frász ideg lennék a helyedben.
2012. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagyunk cigánypártolók, azon vagyunk felháborodva, hogy az életben nem látta a romát, és máris ítélkezik felette, hogy úristen meg fogja erőszakolni a húgát. Mi van akkor ha ő éppen beletartozik a rendesek közé, főleg írta, hogy az anyja nem roma, az apja meg elhagyta...
2012. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Azt a lányról írtam, aki az unokatestvére a srácnak... A srác szülei feltehetően putris romák. De majd úgyis kiderítjük.
2012. júl. 22. 17:15
 25/45 A kérdező kommentje:
De azt is írtam, ha egy tisztességes fiú lenne, akkor sem járhatna vele, mert roma. Barátkozzon vele, legyen a haverja, de SEMMI TÖBB. Mert még a barátkozás oké, de ennél közelebbi viszonyban senki ne legyen romával a családban. Tetszik nektek vagy sem, ez a véleményem, a szüleimnek és a család többi tagjának is. Majd a húgom is felfogja. 1 napja ismeri, úgysem kötődik hozzá. Csak önbizalom hiányos, és képes lenne az első akárkivel szóba állni, csak mert az ismerkedni akar vele. Aztán nem néz semmit. Az előző fiújáról is áradozott, 5 perc alatt leszűrtem, hogy egy semmirekellő majom (ő nem volt roma), aztán úgy is bánt vele, mint a ronggyal, hülyítette, majd dobta. Pedig már az elején megmondtam, látszik, hogy csak visszaél azzal, hogy naiv.
2012. júl. 22. 17:19
 26/45 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező szépen leülteted aztán megmutatod neki szegény Bándy Kata meg a többiről a képeket, írásokat hogy jár az aki "barátkozik", arról a gyerekről is azt írkálták facen az ismerős libuskái a fiú oldalán hát ő aztán nem olyan fajta, ő aztán nem tenne ilyet...ja csak beismerte ennyit ért neki egy élet.


Igen, apu pl kitört a roma családjából s nem is igen tartjuk velük a kapcsolatot, nekem még nincs de szeretnék, tesómnak már van informatikus diplomája. De attól még tudom milyen fajták s nem mieink hiába "csupán" unokatestvérek miket tesznek s a nem jó ember kifejezés a legenyhébb kategória. Csupán képesek még egymást is kirabolni ha úgy alakul és igen már volt rá példa úgy 10szer az elmúlt 5 évben amiről tudok.

Igenis tartani kell a távolságot mert ha a szülők olyanok akkor a gyerekek is azok lesznek ha nem bírnak elköltözni, kapcsolatot megszakítani velük s nem át venni a mentalitást.

Ez úgy mondom mint félig rész roma úgyhogy nem rasszizmus csupán személyes tapasztalat valami amit még így névtelenül is szégyellek a sok börtöntölteléket, alkoholista, zsivány mákvirágokat.

2012. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%
Te fiú vagy vagy lány kérdező?
2012. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, vagyis már felnőtt nő. Megértem, hogy már fiúzna, csak annyira görcsösen akarja, és annyira naiv, hogy nem nézi meg az illetőt alaposan. Nem kéne ennyire leadni az elvárásait. Én még annyira sem voltam kelendő tiniként, mint ő (pedig szép lány, normális alkattal), mégsem álltam le egy idiótával sem, csak mert annak megfelelnék, egy éjszakára bevállalna. Volt ilyen, elküldtem a francba. Azért, mert az ember nem népszerű, még nem kell BÁRKIVEL szóba állni. Ő ezt nem érti meg. Nem akar ciki lenni a barátnői közt, akiknek már mind van fiúja. Bár 16 éves, érzelmileg legfeljebb 11-12.
2012. júl. 22. 17:57
 29/45 anonim ***** válasza:
90%

Harcolj a cigány (nyugodtan ki lehet mondani/írni, hiszen azok!) fiú ellen! Akármilyen rendesnek tánik, a vér nem válik vízzé!


Lehet most majd rasszistázni, nem érdekel. Akik védik ezeket, azok nem láttak még cigányt közelről. Én láttam.

Például amikor jöttem haza, és épp pakolták ki a nappalit és meglőtték a lábamat. Akkor is, amikor hazafelé jövet délután, világosban (!!!) megfenyegettek, hogy megölnek, ha nem adom oda a telefonomat meg a táskámat.

Távolabbról akkor is, mikor lelőtt egy magyar lányt egy agyoniskolázott cigány pár házzal arrébb, az utcán, reggel.


Hozzáteszem, hogy ez Budapest egyik "biztonságos" kerülete.. pff..

2012. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Kobanyan eltem egy evet.Nem birtam tovabb.Hajnalban kimentem kvzni az erkelyre, gyakran lattam, hogy nokrol tepnek le nyaklancot es nenik taskajat veszik el, szipuznak...

Feltem kilepni a lakasombol.Terhes lettem, elso dolgom volt elkoltozni.Mikor az utolso dolgokat pakoltuk be a teherautoba kb 2 percre egyedul maradtam a kocsinal es mar odajott egy, hogy megbok ha nem adom neki a gyurum.Szerencsere epp akkor ertek le a fiuk...

Hanyok toluk!

2012. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!