Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzel a húgom, hogy egy...

Mit képzel a húgom, hogy egy romát hoz a házba?

Figyelt kérdés

Tegnap a család elment látogatóba. Húgom kitalálta, neki programja van egy barátnőjével, nem jön. Arra jöttünk haza, hogy az említett lánnyal van itthon meg annak az fiú unokatesójával, mindketten romák. Pedig arról volt szó, hogy ő utazik a lányhoz.

A srác csak kimasírozott, köszönés nélkül. Ma meg kint van húgom facebookján, hogy ezzel a sráccal van kapcsolatban. Hát tiszta idegek lettünk, idehoz egy idegen romát a házba, mikor senki nincs itthon meg összejön vele? (elvileg semmi nem történt tegnap, csak ismerkedtek) Meg aztán ilyen fajta képes és megerőszakolja, hogy menekül meg? Senki meg nem hallotta volna. Vagy kirabolja a házat. Nem értem, egy 16 éves lány hogy lehet ilyen felelőtlen! Most mit kéne tenni? Mert hogy ezzel a sráccal többé nem találkozik, az fix.


2012. júl. 22. 15:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
30%
elég retardált vagy már bocs....
2012. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
56%

Jajj, légy már megértő.. a romák ugyanolyan emberek mint mi, ne légy kirekesztő, vannak tisztességes, rendes romák.

Nekem semmi bajom nincs velük...ecetera-ecetera-ecetera...


Csupa aranyos, kedves emberek...

2012. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
46%

szia.

nekem egy magyar "baratnöm" lopta el a pénzem és a laptopom.mig a roma baratnöm hozza nem nyúlna a cuccomhoz.

2012. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
35%
Ez a kőkemény rasszizmus...
2012. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Itt a hangsúly az idegen-en kellene, hogy legyen szerintem. Nekem sem túl szimpatikus ez az etnikum, eddig KIZÁRÓLAG rossz tapasztalataim voltak velük kapcsolatban. De egy icipici esélyt talán megérdemelt volna. Mondjuk annak fényében, hogy köszönés nélkül elment, akár gyanakodhatsz arra is, hogy a családi ékszereitek voltak a hóna alatt, azért távozott olyan sietősen...:)
2012. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Konkrétan olyan faluból származik, ahol a lakosok 80% roma és a legrosszabb fajták. Tudjuk, mert egy rokonunk ott él, eleget szív miattuk.

De egyébként a származásától függetlenül is ki lennék akadva, hogy idehoz egy idegent. Romával meg soha nem engednénk, hogy járjon. Naiv kislány, fogalma sincs, mifélék azok. Sajna itt is sok él, pontosan tudjuk, ezek milyenek. Aki még csak könyvben látott romát, ne magyarázza meg nekem a dolgot.

2012. júl. 22. 16:03
 7/45 A kérdező kommentje:
Na ez az, idejön a házunkba, aztán úgy távozik, hogy kisurran minden köszönés nélkül? Ez már önmagában sokat elárul róla. Megnézték anyámék az értékeket, az biztonság kedvéért.
2012. júl. 22. 16:04
 8/45 anonim ***** válasza:
9%
milyen könyvben láttál te romát ? ....
2012. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
52%
De igen, fog találkozni a sráccal ezután is, csak nagy valószínűséggel úgy, hogy ti nem tudtok róla. A helyetekben inkább igyekeznék megismerni a fiút, akkor kiderül, hogy kell-e tartani tőle, vagy teljesen normális srác. Nekünk is vannak cigány származású barátaink, pedig mindenki diplomás a családban. Azért, mert valakinek barnább a bőre, nem automatikusan bűnöző. A romák között is van értelmes réteg, nem csak a putrilakók, akik nem ismerik a magántulajdon fogalmát. Jó szándékú, értelmes embereket kegyetlenség és butaság kirekeszteni fajtársaik idiótasága miatt.
2012. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
50%

Miért, szerinted ha a barátnőjéhez megy át ott nem tudta volna megerőszakolni a srác?

Ebben az egészben csak az a gáz, hogy azon vagy fennakadva, hogy roma, mindezt írom úgy, hogy nekem is rossz tapasztalataim vannak velük.

2012. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!