Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzel ez a nő magáról?...

Mit képzel ez a nő magáról? Teljesen kiakadtam!

Figyelt kérdés

A 3éves kisfiam apukájával 2éve vagyunk külön.

Van neki egy barátnője.

Vasárnap a csaj hozta haza a kicsit.

A csaj vett a fiamnak egy cipőt,és abba hozta haza!!

Azt mondta a csaj hogy csak ez a cipő lehet a kisfiamon,amikor elviszik hozzájuk!!

Teljesen kiakadtam!!!!

Ki ő hogy megmondja mit adhatok rá az én fiamra???


Vagy 10 új cipője van itthon a kicsinek,és azért nem adhatom rá mert ő azt mondja???


A ex barátnőjét nem osztottam ki emiatt,de a volt férjemmel leülök ezt megbeszélni az tuti!!

Vagyunk olyan jó viszonyban!


Ja!Ráadásul egy egésznap nem evett a kisfiam semmit náluk,és mikor kisfiam megkérdezte kaphat e kakaot azt mondták most nincs itthon tej!!

Na ezen aztán végképpen kiakadtam!!!

Nálunk napi 2-3 kakot megiszik,és mellette joghurtot,meg sajtot is mert köztudott a tejtermékekre szükségük van a gyerekeknek.

Nálunk nagyon szépen eszik!!


Mi a véleményetek?

Érdemes elbeszélgetni az apával,vagy a barátnőjével kéne????

Ti ezen nem akadnátok ki?

Én csak a fiamat nézem,hogy ott is jól érezze magát,éppen úgy ahogyan itthon!!


Ti mit tennétek?


2010. márc. 28. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy vett a kicsinek új cipőt nem baj, sőt. De te sem ezen akadtál ki:) Én a helyedbe ott azonnal leosztottam volna a csajt, hogy a saját gyerekére majd azt ad amit akar, de ő a te fiad, neki semmi köze hozzá. Az apjával is érdemes beszélni, de a csajt kell nagyon helyrerakni, kapd le a 10 körméről.
2010. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Azt tudnod kell, hogy az exed barátnője közömbös lehet a fiaddal, mert neki ő senkije! Bocs a kifejezésért, de ez az igazság!

Nem törődik úgy vele, mint az apja, vagy mint az anyja, azaz Te!

Mindegy neki, hogy a fiad éhes / szomjas-e, csak azért van ott, mert párja gyermeke, és azért szolidaritásból ott lehet nála!


Én a helyedben nem a pároddal, hanem a barátnőjével beszélnék, mivel neki vannak a fura elképzelései. Nyugodtan mondd meg neki a véleményed, nem kell vele vitatkozni, vagy Te annál értelmesebb és okosabb, hogy az ő szintjére süllyedj le! Ha nem ért a szép hangnemből, akkor nem is lehet beszélgetni vele, akkor viszont muszáj lesz ex férjeddel megbeszélni a dolgot: vagy normálisan bánnak gyermekeddel, vagy nem láthatja!

2010. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Nők.
2010. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
A volt férjed barátnőjének semmi köze a gyerekedhez. A férjeddel kall beszélned. Egyébként erre kell felkészülni, ha két ember elválik. Nem várhatod el egy idegen embertől, hogy gondoskodjon a Te gyerekedről. A férjedtől elvárhatod, sőt meg is követelheted. De a barátnőt sztem hagyd ki a dologból, nem Ő tehet róla, hogy Ti különváltatok.
2010. márc. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
15:37 Te ismered a másik nőt?
2010. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

A csajnak mi köze a gyerekedhez?

Miért nem apuka vitte haza neked? hol volt, mikor a gyerek nem evett egész nap? miért nem hozott a gyerekének tejet?

Tisztára úgy tűnik nekem, mintha a gyerek rá lenne lőcsölve a barátnőre. Nem tudnál erről kicsit bővebben írni? de ennyi alapján ne a csajra légy dühös, hanem az exedre!

2010. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

15:53-as válaszoló!

Ennek az egésznek semmi köze ahhoz hogy mi különmentünk.

16:02-es válaszoló!

Tényleg semmi köze a csajnak a gyerekhez,ebben igazad van.

A csaj azért hozta haza a gyereket,és nem az apa mert behivták dolgozni!

Mikor egésznap nem evet a kicsi az apuka otthon volt,és az hogy miért nem vett neki tejet azt nem tudom!

Egyébként az apa a csajnál lakik,a nő szüleivel.

Tudom nem nekik kell gondoskodni a fiamról,de hogyan tehetik azt meg,hogy egy kisfiu nem eszik egésznap semmit?

Az apának kell gondoskodnia róla,ezt tudom.

Az apuka akkor látja a kicsit amikor csak akarja,de természetes szerintem hogy elvárom,hogy mindenképpen legyen meg ott is mindene ennek a kis pici fiúnak!

2010. márc. 28. 16:14
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

A kakaót nem nevezném evésnek, a tejtermék tényleg kell, de a kakaó cukrozott, baromi egészségtelen, főleg napi 2-3 pohárnyi mennyiségben. Ezt jó ha tudod, bár nem ezt volt a kérdés. Gondolom, nem éheztették szándékosan, de a kajakérdést az apával kell megbeszélned, nem biztos, hogy magától tudja, mire van szüksége egy 3 éves gyereknek. Pl. tételesen leírod neki, hogy a gyerek ezt reggelizi, ezt ebédelje, uzsonnára adjanak neki ezt és ezt.

A cipőn meg nem balhéznék, eggyel több vagy kevesebb, tök mindegy.

Szerintem sokkal inkább örülnöd kéne, hogy a csaj elfogadja a fiadat. Attól nem lesz kevesebb, ha több ember szereti, attól viszont rosszabb lesz neki, ha folyton balhézol, és a csaj ellen vagy. Tartsd tiszteletben, hogy az apja talált valaki mást. A csaj a helyedbe soha nem léphet a fiadnál, csak ha a viselkedéseddel ezt kiérdemled.

2010. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Kizártnak tartom hogy egész nap nem evett semmit a gyerek.
2010. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A csaj maga mondta hogy egész nap nem evett semmit a kicsi!!

A kakao tény hogy egészségtelen,de ő imádja.Ráadásul nem csak a kakaot említettem,hanem más tejtermékeket is!

2010. márc. 28. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!