Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzel ez a nő magáról?...

Mit képzel ez a nő magáról? Teljesen kiakadtam!

Figyelt kérdés

A 3éves kisfiam apukájával 2éve vagyunk külön.

Van neki egy barátnője.

Vasárnap a csaj hozta haza a kicsit.

A csaj vett a fiamnak egy cipőt,és abba hozta haza!!

Azt mondta a csaj hogy csak ez a cipő lehet a kisfiamon,amikor elviszik hozzájuk!!

Teljesen kiakadtam!!!!

Ki ő hogy megmondja mit adhatok rá az én fiamra???


Vagy 10 új cipője van itthon a kicsinek,és azért nem adhatom rá mert ő azt mondja???


A ex barátnőjét nem osztottam ki emiatt,de a volt férjemmel leülök ezt megbeszélni az tuti!!

Vagyunk olyan jó viszonyban!


Ja!Ráadásul egy egésznap nem evett a kisfiam semmit náluk,és mikor kisfiam megkérdezte kaphat e kakaot azt mondták most nincs itthon tej!!

Na ezen aztán végképpen kiakadtam!!!

Nálunk napi 2-3 kakot megiszik,és mellette joghurtot,meg sajtot is mert köztudott a tejtermékekre szükségük van a gyerekeknek.

Nálunk nagyon szépen eszik!!


Mi a véleményetek?

Érdemes elbeszélgetni az apával,vagy a barátnőjével kéne????

Ti ezen nem akadnátok ki?

Én csak a fiamat nézem,hogy ott is jól érezze magát,éppen úgy ahogyan itthon!!


Ti mit tennétek?


2010. márc. 28. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolnád, hogy a férjed dolga lenne, akkor nem így tetted volna fel a kérdést, hogy mit képzel ez a nő magáról. A férjed fejét mosd meg.
2010. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Kakaót lehet mézzel is inni :) ahogy pl én iszom.


egyébként pedig elképzelhetőnek tartom, hogy a gyerek nem volt hajlandó enni, akkor meg nem a barátnő a hibás.


Mondjuk ha apuka nem ér rá a fiával lenni, akkor nem is értem miért viszi el a gyereket :) a barátnő nem babysitter...

2010. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Mostmár nem te döntesz a gyerekről, ez van, el kell fogadnod. Nem értem a felháborodást.
2010. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%

Hát könyörgöm, a cipő dumát széles ívből tojd le, abban adod oda, amiben NEKED jól esik, ennyit erről.

A kajáról meg apával beszélgess el, a csajjal nincs beszélni valód, ezt SOHA ne feledd!!!

2010. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ezzel szerintem semmi baj, van, hogy a gyerekek nem esznek, vagy válogatnak. Nem lehet, hogy kicsit féltékeny vagy az új barátnőre?
2010. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
86%

Én a barátnő szerepében vagyunk. kisfiú 7 éves, az anyja egyenesen az apja és legfőképp ellenem neveli. Ha nálunk a gyerek vajas kenyéren kívül semmit sem hajlandó megenni (az anyjánál is tojásleves, rántotta vagy szendvics). Az hogy esetlegesen zöldséget megegyen az csak álom marad. 6 éve vagyok az apukával, 4 éve együtt élünk, de a gyerek teljes agymosáson esett át. megjegyezném anyuka-apuka elvileg jóban vannak, párom bármikor láthatná a gyereket..ha nem lenne ellehetetlenítve.

Tehát lehet a kicsi azért nem evett, mert bár éhes volt a nő nem úgy és olyat főz amit te szoktál neki.

Ha nm a nő volt az oka annak, hogy szétmentetek ne bántsd. Ülj le vele és apukával beszélni, biztos megértik. Arra viszont vigyázz hogy ne csak kérj, követelj, viszonozd is! És apuka tekintélyét ne rombold a gyerek előtt!

2010. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Hülye felnőttek. Hatalmi harcot csináltok egy cipőből. Nálunk is ez volt. Most már szerencsére apukámmal és az új feleségével élek. Anyu nem tudott mást csak mocskolódni meg veszekedni, engem persze soha nem értett meg. Nem érdekelte semmi, csak hogy a Klárit ócsárolhassa előttem. Pedig ő már az elejétől tök rendes volt velem. Anyu azt hitte, hogy a tulajdona vagyok, és azt csinál velem, amit akar. Hát nem. Jól megszívta a végére :D
2010. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
10:10 Biztos, hogy gyerek vagy? Ha igen, akkor ne beszélj így édesanyádról, valszeg azért tekint a tulajdonának mert szeret Téged.
2010. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!