Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebuktam a cigivel, de ezen...

Lebuktam a cigivel, de ezen tényleg ennyire ki kell akadni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, jogilag dohányozhatok. Azonban ismerem a szüleimet, náluk még a vízipipa is túlmenne minden határon, ezért nem avattam be őket. A mennyiség nem túl sok, 2 naponta 1-2 szál, ha megyek valahova, vagy buliba, és ennyi.

Azonban én idióta, véletlenül előlhagytam az öngyújtóm, és sikerült lebuknom a cigivel. Apám, 14 éves kora szívja, átesett ugyanezen a korszakom, és nem értik meg, hogy én nem függök a cigitől, eszembe se jut, de ha körülöttem mindenki szívja, akkor elég gáz, ha csak én nem. Mint amikor mindenki koccint, és csak te nem iszol.


2012. júl. 19. 17:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
divatdohányos vagy.ennyi. értelme nincs amit művelsz, hisz másnak akarsz ezzel megfelelni. mert "jaj de menő ha ég egy szál cigi a kezembe". teljesen felesleges.
2012. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes vagy te, először 2 naponta 1-2 szál, aztán hetente, már eljutottunk a 2 hetene 1-2 szálhoz. Eléggé kamuszagú vagy már bocs. Ha ilyen nagyfiúnak érzed magad, akkor nem értem mit pörögsz ennyit a témán, simán lerendezném annyival, hogy apád bort iszik és vizet prédikál tipikus esete. Mellesleg attól, hogy 18 vagy, közöd nincs még a felnőttséghez.
2012. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
15 évesen az én baráti körömben (szinte) mindenki cigizik, számtalanszor megkínáltak és visszautasítottam. Azért nem fogok cigizni mert rábeszélnek. Többet már nem is kínálnak és nem néznek le mert nem cigizek... De ha már úgy döntöttél h cigizel akkor mondd el ezt a szüleidnek amit ide leírtál. Vagy megértik vagy nem.
2012. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"Igen, de ezt meg lehet beszélni a gyerekkel, és nem a sértődött, meg a feldühödött szülőt kellene ilyenkor játszani."


Ebben igazad van, lehetne normális hangnemben is megbeszélni, sőt, azzal többre is megy egy szülő.

2012. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"de ha körülöttem mindenki szívja, akkor elég gáz, ha csak én nem. "


Ez a ház, de ez nagyon!!! Ha mindenki kútba ugrik, akkor te is?? :D

2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
*gáz
2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Mi az istenf*sza lenne ebben kamu? Milyen napi 1-2 szál? Azt írtam, hogy átlagban hetente 1-2 szál, de van, hogy egy hónapig nem szívok. Ne kavard már a sz*rt, ha lehet.

Mellesleg, értelmes vélemények helyett kaptam a néhány mellé nem kevés idiótát is. Ez a kútas téma baromira unalmas már. Aki egy kicsit is társasági ember, az tudja, hogy ha te elmész egy buliba, és mindenki iszik, akkor te is iszol, mert a hangulat ezt követeli meg. ISZOL mondom, nem vedelsz, de egy kicsit igen. Ha meg nem jársz buliba, akkor rohadtul semmi tapasztalatod nincs erről, ergo pláne ne oktass ki.

Másik: Nem azt írtam, hogy élvezem ha füstölög valami a kezembe, nem tudom, hányadik idióta válaszadó írta ezt, de neki üzenem. És nem menőzés miatt írtam ki a kérdést, hanem segítséget kértem, hogy adagoljam be a szüleimnek ezt a tényt.

És mivel 18 vagyok, jogilag megtehetem nyugodtan, akármikor, akárhány begyepesedett hozzászólás születik arról, hogy "hűdesemmiközöda18hoz". Komolyan, mintha én lennék az egyetlen, aki cigizik néha.

Ja igen, mert a legtöbb ember nem néha cigizik, hanem óránként, de úgy látszik, az már teljesen elfogadott az alkalmi dohányzással ellentétben.

2012. júl. 19. 17:59
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem,miért akadtak ki a szüleid.Mutassanak példát.Lehet,apukád elfelejtette már,milyen volt fiatalnak lenni.
2012. júl. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
ez van olyankor mikor a szülő vizet prédikál és nem tud hiteles lenni (te ne cigizz mert ártalmas, hát akkor te miért szívod?) és ettől a tehetetlenségtől agresszív
2012. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%

ember,apádékkal laksz egy házban. majd ha lesz saját kereseted,saját házad ott azt csinálsz amit akarsz. de addig az ő szabályai szerint kell élned...

másik: az ivás és a cigizés ég és föld. a kettő nem hasonlítható össze egyáltalán. ha elmész inni akk inni mész, nem cigizni. ergo ha nem szereted h füstölög a pofád akk ne cigizz akk se ha megkínálnak. csak majmolod a többieket...

2012. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!