Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen nőről, anyáról?

Figyelt kérdés

Amikor dolgozik nem csinál semilyen házimunkát mondván h ő dolgozott és fáradt. (árúházban dolgozik) Amikor otthon van akkor meg azért nem csinál semmit mert "a szabadnap azért van h pihenjen". Maximum felsöpör 1 helyiségben a 7-8-ból meg nagynéha főz valamit ami 10 perc alatt megvan és azt is ebéd helyett 4-5 órára csinálja meg. Közben folyamatosan a gép előtt ül. Alig kel fel v ér haza már ül is oda.

A családjával egyáltalán nem törődik. Ha mondanak neki valamit, észre sem veszi, mert csak a gép számít. 2 családtagja születésnapját is elfelejtette volna ha nem szólnak neki. Ha pedig szóvá mer tenni bármit is neki valaki akkor csak morog meg azzal van h mindenki más hibás csak ő nem. Nem veszi észre h az állandó gépezéssel eltaszít magátől mindenkit. Már az ő barátjai sem jönnek át, mert mikor átjöttek is mindíg csak a gép előtt ült.


2012. júl. 19. 11:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez ciki.
2012. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 omba ***** válasza:

Gáz!

És mit csinál a gépen?

Játszik, pasit keres?

2012. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Állítólag csak játszik de hogy ott aztán kikkel beszél meg mit. Jah és van férje
2012. júl. 19. 12:03
 4/26 anonim ***** válasza:
szerintem gépfüggő, és van, amit így pótol magának, ami hiányzik az életéből.
2012. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
44%

Az ilyen csakegy önmagával törődő ember lehet aki valószínűleg báró nőnek gondolja magát...vagyis neki mindig igaza van amit ő tesz azt nem lehet megkérdőjelezni...

Én a férje helyében már jól bemagyaráztam volna neki...

2012. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Azt teljesen meg tudom érteni, hogy nincs kedve a házimunkához. Viszont tényleg gépfüggő, ezzel csinálnia kellene valamit, mert ez így nem jó. Valószínűleg tényleg kompenzál valamit. talán el kellene válnia.
2012. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Durva!

Amúgy meg is érdemli,hogy letojják a fejét magasról és remélhetőleg időben rájön,hogy vmit elszúrt,de akkor már hiába...

2012. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h az egész személyisége egy horror. A férje is hiába mond neki bármit, csak szidja őt is (persze a háta mögött) meg nem látja be h igaza van. De ez mindenben így működik. Mindíg mindenki szar csak ő a tökéletes és ha más nem így látja akkor az egy szar alak. Kevés barátja van és mint mondtam már azok többsége sem tartja vele a kapcsolatot.

Hiányzik valami az életéből? Véleményem szerint ami rossz van az életében azt mind magának köszönheti.

2012. júl. 19. 12:13
 9/26 anonim válasza:
36%
Azt javaslom, kódold le a gépet, és semmilyen esetben ne add meg neki a jelszót. Házimunkát neki kell csinálnia. Az oké hogy belehet neki segíteni, de álljon meg a menet, nem neki kéne lennie a férfinak a háznál. Játékfüggősége van, ha jól sejtem pénzt is öl bele. végzetes lehet. elveszíti a kapcsolatait, majd nem fog tudni kommunikálni sem. Én is függő voltam, de már nem vagyok az. Sok Szerencsét.
2012. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ez a nő sosem fog rájönni h elszírt valamit. Mondom h mindenért más a hibás.

Elkéne válnia?? Hát nem tudom találna-e még egy olyat mint a férje aki elviseli azt amit csinál. Más már rég kivágta volna. Már a házasságuk előtt is olyan volt mint most uh nem az alatt alakult ki ez.

Az h nem szereti a házimunkát csak hagyján. Ha nem lenne a férje meg a lánya, belefulladna a koszba

2012. júl. 19. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!