Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek egy olyan...

Mi a véleménytek egy olyan anyaról aki állandóán kölcsönkér a munkahelyen (tanár ofő) az osztálypénzt elkölti majd mikor kirándulás van hogy ne derüljön ki hitelt vesz fel spirálba kerül és a nagykoru gyerekét akarja rávenni ujabb hitelekre?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 13:29
 1/2 A kérdező kommentje:
A kólcsönöket rendszeresen nem adja vissza magánembereknek csak ha nagyon besz...atja valaki akkor is mástól kér kölcsön erre.nekem mint gyerekenek mindig elvette a ballagási pénzem.arra kényszeritett gyerekként hogy a rokonoktol kérjek pénzt különböző hazugságokkal amiből aztán étterembe mentünk enni.és mikor modon neki hogy nem jol csinala akkor visszavag milyen lett volna nekem nyaralások nélkül meg mindennap gyümölcsl nélkül...és mikor beteg voltam neki az orvosnak kellett adnia pénzt mennyibe került a gyógyittatásom. De hát az orvos ingyen van minek adott neki mondom a semmiből?én tudom hogy az uj hitelt se fizetné mert mások nevére is már felvett és azt se fizette a postással fogatta el a felszólitasokat. Én ebből tanulva nagyon spórolós vagyok férjemmel amit csak tudunk félreteszünk de nem arra hogy az ő hiteleit fizessük..
2012. ápr. 21. 13:35
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem borzalmas. Bár találékony:D nekem eszembe se jutnának ilyen ...fuhh, nem is tudom mi erre a jó szó. Rendezzetek KÖZBELÉPÉST. (HIMYM)
2012. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!