Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyáról hogy...

Hogy mondjam meg anyáról hogy ne kérdezősködjön mindig a szexuális életemről? 17/L

Figyelt kérdés
Nem rég rákérdezett hogy lefeküdtem-e már a barátommal. Mondam hogy igen, és teljesen normálisan fogadta, örült neki, kicsit beszéltünk is róla. Ez eddig oké, de azóta mindig kérdi miután találkoztunk vagy egymásnál aludtunk, hogy na, lefeküdtetek? Meg hogy milyen volt, jól éreztük-e megunkat. Ez nekem kínos, elég ha tudja hogy lefeküdtünk már, nem szeretnék neki a továbbiakról beszámolni..de megbántani se akarom, mert elég közvetlen a viszonyunk. Hogy mondjam meg neki, finoman?
2012. febr. 22. 18:22
 1/7 A kérdező kommentje:
*anyának, elnézést. :)
2012. febr. 22. 18:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad. "Ne haragudj anya, amit a szexuális életemről tudnod kell azt tudod, de nem fogok beszámolni minden alkalomról, mert magánügy. Én se kérdezlek a tiédről. Tudod ha baj van majd szólok, de légyszíves erről ne kérdezgess folyton, mert kellemetlen."
2012. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Úgy, ahogy ide leírtad. Vagy ahogy az előző válaszadó leírta. Vagy csak ennyit: "Ne haragudj, anya, ez magánügy. Kérlek, tartsd tiszteletben."


Egyébként, ne haragudj, de ez nem egészséges anyukád részéről, hogy ilyeneket kérdez. Az oké, hogy elmondtad neki, hogy megtörtént, de hogy mindig megkérdezi?? Pfff.

2012. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
röviden és velősen: magánügy
2012. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám: anya, miért szeretnéd ezt tudni? Ez egy zavarba hozó visszakérdezés, ami valószínű válasz nélkül marad, de többé nem fog erről érdeklődni.
2012. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a második írta. De azért gondolj bele, hogy aggódhat is. Nincs 100%-os védekezés (nekem is elég cifra módon fogant meg a második gyerekem), akár abortuszra kerül a sor, akár megtartanád a gyereket, az rá is hatással van. Valamennyit beszélj vele, hogy meg is nyugodjon, nem kell téged meg egy gyereket eltartani, vagy nem kell a lelked ápolni egy abortusz után.
2012. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen kb..

azaz így:

te is élvezed? védekeztek? ugye jól bánik veled? te is elmész? meg ilyeneket..

2012. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!