Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segitenetek a hazastars...

Hogyan segitenetek a hazastarsatokat ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ferjemmel valami baj van. Azt hiszem nem az o hibaja, de teljesen kifordult onmagabol. Ha igy folytatja, szethullik a csalad, marpedig en nem akarom elvesziteni, a valas szoba sem johet! Nem hirtelen tortent ez a valtozas, hanem fokozatosan, az evek alatt. Regebben sem volt tul sok baratja, haverja, de most senki. Mindenkit gyulol, mindenkire haragszik. Azt hiszi hogy mindenki rosszat akar neki, teljesen befele fordult. Allandoan karomkodik, a gyerekeket egesz nap reckirozza. Egyre rosszabb. Ha megprobalom leallitani, velem is vitatkozik. Flegman beszel, lenez mindenkit maga korul. En ilyent meg soha nem lattam. :( Aki tudja mitol van, kerlek irjon egy par sort, mert en mar nem birom. Turelmes ember vagyok, de ez mar durva. Hozzateszem, allitja, hogy szeret minket, sosem bantott senkit fizikailag, lelkileg viszont annal inkabb.
2012. júl. 19. 11:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy talan depresszios? Az ilyen lehet? Mindenen folbosszantja magat, amin 'normalis ember' nem. Peldaul nem tud kibontani szepen egy csomag papirzsebkendot es nekiall szettepni, mikozben uvoltve karomkodik, de hosszan es nagyon csunyakat, majd falhoz vagja es otthagyja. Ha valamelyik gyerek a szonyegen hagy egyetlen jatekot, lathatoan szandekosan ralep, majd megint karomkodva uvolti, hogy 'ilyen g.ci sz.rokban kitorom a nyakam', majd belerug a jatekba, hogy a masik falon landol. :( Beteg???
2012. júl. 19. 11:16
 2/16 anonim ***** válasza:
hát lehet depresszió, de évek alatt???? nem tudom. Én akkor csinálok "ilyet", ha iszonyatosan rossz napom van valami miatt, és igazából minden idegesít. De nem folyamatos. nem tudom, hogy a férjeddel mi lehetett. Próbáltad megkérdezni tőle, hogy esetleg egy szakember segítségét elfogadná-e?
2012. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nemreg folbosszantotta magat azon, hogy egy megadott helyre mentunk autoval, de a GPS nem pontosat mutatott, illetve ferjem rossz helyen fordult be, es olyan duhrohamot kapott, hogy ralepett a gazra es keresztbeforditotta az uton az autot, szinten orditva. Akkor halalfelelmem volt, szerencse, hogy senki nem jott az uton. :( A nagyobbik fiunk mogottunk ult, akkor volt 3 eves. :(
2012. júl. 19. 11:19
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem akar szakemberhez menni, mert szerinte azok csak kicsinaljak, es kulomben is neki semmi baja, en vagyok tul erzekeny (meg mostanaban mindenki tulerzekeny es hulye aki furan nez ra egy-egy duhkitoresenel, meg az anyja vagy az en anyam is)
2012. júl. 19. 11:21
 5/16 anonim ***** válasza:

Munkahelyén mi a helyzet, mennyire stresszes? Mennyire tudja egyébként kipihenni magát?

Az én férjem is dilis, ha nagyon fáradt, olyankor mindenbe beleköt, de nála nyilván ez elmúlik, amint kipihente magát.

Szed a férjed valamilyen vitaminokat? B6 vitaminra, ilyesmire gondolok.

2012. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eleinte O is csak akkor volt ideges minden miatt mikor rossz napja volt, most mar minden nap ilyen es az eletunk eleg nehez lett ez miatt.
2012. júl. 19. 11:24
 7/16 A kérdező kommentje:
A munkahelye o szerinte eleg stresszes, de en ugyanott es ugyanazt dolgoztam mielott eljottem gyesre es szerintem nem stresszes, en terhesen is ott dolgoztam, fizikailag nem mondom, hogy leanyalom, de melyik munkahely tokeletes? Amikor hazajon sokat beszel a munkajarol, es neha vannak rosszabb napok, de az nem ok, hogy szinte tomboljon. Mellesleg van nemi munkamaniaja a hatterben, mert szerinte annyira fontos amit csinal, hogy amikor terdszalgszakadasom volt, otthon hagyott a ket gyerekkel a kicsi volt masfel honapos, es en meg pisilni is alig tudtam kimenni. Szerinte nem engedhettuk meg magunknak, hogy hianyozzon egy hetet. Kovetkezo heten vett egy masodik autot, ez volt fel eve, most eppen egy hazat vettunk igaz hitel is kellett hozza, de nem allunk az ehenhalas szelen.
2012. júl. 19. 11:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Az apjának nem voltak idegrendszeri zavarai? Nagyszülőknek? Anyuját írod, ő sem érti, de nem hallott valami ilyenről a rokonságban? Alkohollal hogy áll a párod?
2012. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Már többen kérdezték:


1. Örökölt idegrendszeri betegség

2. családi problémák

3. Munkahelyi problémák

4. Alkohol

5. Házastársi problémák


És persze az is lehet, hogy egyszerűen csak öregszik.....

Hány évesek vagytok? Korábban rendben volt az életetek? Tisztel téged? ( Nem az a kérdés, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz! ) Milyen az értékrendje?

2012. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Alkoholt egyaltalan nem fogyaszt, nem kocsmazik, nem haverozik. Apukajat sajnos nem ismertem, meghalt mielott mi talakoztunk. :( Allitolag nagyon pedans ember volt. Anyukaja is szokott karomkodni eleg rendesen, de ilyen duhkitoreseket sosem lattam nala. Tisztel-e? Oszinten? Mar ugy erzem, hogy egy csoppet sem. Az elejen nem ereztem igy, de ahogy lettek a gyerekek egyre tobbet vart el tolem, aztan mar barmit szerettem volna en azt sosem lehetett, segiteni mar lassan semmiben nem segit itthon, a gyerekekkel sem foglalkozik, szerintem kimondottan idegesitik. :( Tiszteletben tartottam, hogy o dolgozik es pihennie is kell, de sajnos mar se ejjelem se nappalom, ejszaka az o vagyait lesem, nappal a gyerekeket...

2012. júl. 19. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!