Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben erről mi a...

Ilyen helyzetben erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én anyámnak kerek perec megmondtam ha idős lesz vagy lesz vkije és azzal él,vagy egy jó helyre bevisszük és ott minden megkap,ha már olyan állapotba kerülne. 1 napot nem bírunk ki veszekedés nélkül és nem akarok kikészülni idegileg és nem akarom,hogy rámenjen a házasságom meg anyagi csődbe kerüljek,mint ő a mamával. Szerinte igenis elvárható lenne ez,csak a párom miatt vagyok ilyen,mert ha más lenne akkor más lennék. Komolyan egy rossz szót nem szól rá,de ő mindig bántja a háta mogott,ami nekem rossz. És igenis én már most úgy vagyok,hogy ilyet nem várnék el a gyerekemtől.
2012. júl. 11. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az anyagi csőd részére térnék rá először: az idősek otthona sincs ám ingyen! Kb. a lakása/háza ára a beugró, plusz szépen leadja a havi nyugdíját, hogy ellássák. Ergo: beadhatod, csak akkor lemondasz egy mozdulattal az örökségedről is.


Ha ez így nem gond, akkor lelked rajta.


Másrészt tudom, hogy van, amikor annyira megromlik a viszony, hogy a békesség addig tart, amíg nem találkoztok, ezt a betegségek és a szellemi leépülés csak fokozzák, és még nehezebb lesz.



Nehéz döntés. DE neked kell meghozni, nem másoknak.

2012. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!