Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Hogyan engeszteljem ki a férjemet, akinek a 20000es vadonatúj szabadidőruháját kiégettem vasalőval, és most nincs pénzünk venni újat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 10:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
46%
Készíts rá vasalóval égetett sormintát és küldd el benne sétálni a férjedet, hátha divatba jön.
2012. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik a kérdésemre adtak választ.Azaz "Hogyan engeszteljem ki a férjemet, akinek a 20000es vadonatúj szabadidőruháját kiégettem vasalőval, és most nincs pénzünk venni újat?"

A többit nem kérdeztem.

Egyébként azt mondta, ne bánkódjak miatta, de azt hiszem sütök neki valamit:))))))))

2012. júl. 17. 13:28
 33/35 anonim ***** válasza:
20%
igen nem vasalok szabadidőt így nem égetem el-és most már én is keresek annyit eddig gyesen voltam.
2012. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy ha nem égetted ki olyan nagy területen, akkor gyönyörűen meg lehet foltozni. Ha szerencsés helyen lyukas és jól passzoló foltot találsz, még úgy is nézhet ki, mintha szándékos minta volna, nem javítás. Szerintem nem ciki foltozott ruhában járni, pazarlás is lenne mindig újat venni.
2012. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
54%

Anyám, ennyi bunkót! Ti mind elvált, besavanyodott vénlányok vagytok? Nekem is van 20.000 Ft-os szabadidőm ami immár 10 éves, és olyan mint az új. Sajnálnám ha kiégetnék, de nem dőlne össze a világ.


Kérdező! Gratulálok, a te férjed legalább normális. :)

2012. okt. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!