Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Hogyan engeszteljem ki a férjemet, akinek a 20000es vadonatúj szabadidőruháját kiégettem vasalőval, és most nincs pénzünk venni újat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 10:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
hát sírjál meg bánkódjál és majd spóroltok újra. De nem tudom, hogy mi a francnak kivasalni egy szabadidőruhát???
2012. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
36%

66%os


vasalni jóval többször kell,mint kereket cserélni meg javítani mosógépet..ez a példa nem jött be.

2012. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
48%
az a baj,hogy a munkamegosztás a férfiaknál annyiból áll,hogy kereket cserél, elpakolja a nagyobb dolgokat a többit meg majd csinálja a nő..csak itt a gyakoriság és az idő függvénye rohadtul nem egyezik meg.
2012. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
33%
Nézd utolsó, akkor el kell kerülni a férfiakat, senki sem mondta, hogy közösen kell létezni velük... ez ilyen egyszerű...
2012. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
43%

hát persze, ha a nő nem akar cseléd lenne már feminista. :D

férfiak.szoknátok meg,hogy nem vagytok istenek.

2012. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
86%

Hát nézd előző, vannak akik (mint a Kérdező, de akár én magam) működő párkapcsolatban élve időnként problémákkal IS szembesülnek. Ez egy természetes dolog...

És hát vannak, akik az elveiket rázzák, mint a Floki a lábtörlőt...

2012. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

már nem azért, de egy gyakorlott háziasszony is kiégethet valamit. bocsánat, Anyukám 20 vagy annál több éve háziasszony, sőt gyerek korába is ők végezték a házimunkát, míg a szülei dolgoztak.Tehát egy ing kivasalása nem jelent neki gondot. Az új ingemet véletlenül mégis sikerül kiégetnie, mert nem gondolt arra,hogy ennyire kényes anyag, és elkezdte az összehúzott résznél finoman vasalgatni.meg is lett a baj. Kicsit sírdogáltam , mert nagyon kedves élményem van abban az ingben, de semmi több. nem kellene bunkónak lenni, hogy háziasszony képző meg ilyesmik.


Mellékesen,milyen férfi az, aki ilyenért megharagszik? ja ,hogy nincs miben most villogni? hogy nekem ilyen-meg olyan melegítőm van. ajjajj.Apám volt ilyen, kevés pénzünk volt mindig is, de neki új Nike cipő kellett félévente.Aztán ha kicsit hozzáért is valaki, vagy koszos lett vagy ilyenek, jött a harag meg az ugatás,hogy az új cipője... nem volt már miben menőzni az embereknek, mert ez csak látszat...

2012. júl. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Én turkálnék egyet az átmeneti -pénzgyűjtéssel telő- időre, ki lehet fogni olcsón, ha az új áru érkezésének időpontjában résen vagyunk.

Ha lukassá égetted, kuka. Ha csak meghúzódott az anyag, éjjel végül is hordhatja.

2012. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

De a fene most itt szinte mindenki elvár már egy munkamegosztás tervet a kérdezőtől, hogy hetente hány db ruhát MER vasalni a párjának az meg hányat neki??? Egy szóval se volt a kérdésben, hogy ráparancsoltak vagy mániásan még a zokniát is élrevasalná a párjának az meg leüvöltené vagy élve megnyúzná. Segített hibázott, hát most bánkódik hisz szerette azt a ruhát a pasi. Ez van. Varroda vagy spórolni, esetleg turiban néha vannak néha egész szépek is.


De ne kelljen már bocsánatot kérnie mert vasalót ragadott a férje cuccára is önszántából!

2012. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
25%
az ilyenek, akiknek 20000 ft-ért kell sz.i.ruha akkor is, ha nem igazán tehetnék meg( tehát nincs pénzük ilyen esetben másikra vagy másik kettőre) , nem fognak megelégedni holmi turkálóssal.
2012. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!