Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engeszteljem ki a...

Hogyan engeszteljem ki a férjemet, akinek a 20000es vadonatúj szabadidőruháját kiégettem vasalőval, és most nincs pénzünk venni újat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 10:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
miért kell ilyennek lenni?mi is volt,hogy régebben pár hónapot spóroltunk egy márkásabb ruhára...
2012. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
96%

Meg vannak keseredve. Az irigység beszél belőlük.Csodálom, hogy senkitől nem kapta még meg a Kérdező, hogy váljon el, ha neki kell vasalni.


Ígérd meg neki, hogy valahol összespóroljátok az árát egy új szabadidőnek.

Bár varrodában csodákat tudnak ma már művelni.

2012. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan már, ritkán, de előfordul. Véletlen volt.

Ha lesz pénz, majd vesztek újat.Elnézést kérsz és kész.

2012. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
28%

71%

igen miért nem vasal ő?

neki is van két keze. vagy ennyire szerencsétlenek a férfiak? ez a szánalmas.

2012. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
36%

Átadod a vasalót,és vasal mindenki magának.


Én nem valasol páromnak,égesse ő ki a kényes anyagú ingeit...(égette már ki,igy csak puffogott,nem tudott kire haragudni)

2012. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
90%
A Kérdező nem azt írta, hogy most le fogja harapni a párja a fejét. Kivasalt neki, baleset történt. Lehet, hogy a párja ad egy kedves puszit a homlokára érte, nem baj drágám kísérettel. Ettől még bánthatja a Kérdezőt a dolog. Érezheti úgy, hogy azért, hogy a saját lelke megnyugodjon valamivel ki kell engesztelni. Tényleg az a megoldás, hogy vasalj te nesze?
2012. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
32%

nem az a megoldás,de majd megkapja otthon,hogy mekkora szerencsétlen,még vasalni sem tud. a férfiak nem olyanok,hogy majd kap egy puszit a homlokára..

vasaljon a férfi. neki is annyi mint a nőnek

2012. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%

Látod utolsó, ez nálam nem működne, ugyanis magasról teszek a vasalásra... és hát téged idegesítene (?) hogy én ott vagyok vasalatlan ingben melletted, engem másodpercig nem érdekelne...

A másik, hogy látom, itt előkerült a "vasalja ki magának" femi keménymag... na ya, ez is egy álláspont... attól még el is fogadható, aki természetesnek veszi, hogy ha defektes a kerék az autón kicseréli magának, ha elromlik a mosogatógép megcsinálja magának... de szerintem célravezetőbb a munkamegosztás, amikor mindent az csinál, aki jobban ért ahhoz a dologhoz...


Kérdező, elnézést kérsz és kész, majd ha lehetőség lesz rá, pótoljátok. Normális ember ismeri a baleset fogalmát, és nem kezd görcsösen mindenben FELELŐST keresni... bár ez utóbbi is korunk kártékony divatja...

2012. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%
#16 vagyok Belepillantottam a férjem gatyójába, biológiailag férfi. Tuti biztos vagyok benne, hogy nem bénázna le érte. Nem haragudna, bár engem is bántana a dolog. Bár az is lehet, hogy őt már papucsnak hívják.
2012. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
8%
Gratulálok, ügyes háziasszony vagy. Szerintem azzal engesztelhetnéd ki legjobban, ha beíratnád magad egy háziasszonyképző tanfolyamra.
2012. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!