Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy pénz! Ti melyiket...

Család vagy pénz! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Temérdek sok pénz dolgozás nélkül, vagy szerelem, gyerekek, boldogság, kemény melóval?

Nem + kor!



2012. júl. 12. 14:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Válaszolnék...dee...nem fogok:) Te nyilván a második opciót választanád, de inkább nem kéne. A 15.52-es kommenteddel megmutattad, hogy milyen egy kib.aszott rohadt bunkó ember vagy:) Egy ilyen szutyok mint te nem érdemli meg a boldogságot. Akinek a kommentjére így reagáltál teljesen normálisan, érthetően, őszintén elmondta, hogy ő mit szeretne. Miért tettél fel olyan kérdést amire lehet olyan választ adni amibe te belekötsz? Direkt ugye? Gondoltam. Rossz ember vagy.
2012. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Család :)


21L

2012. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Szimplán azért tettem fel azt, mert érdekelt, hogy mit reagál rá és nem azért hogy belekössek. :) Aki a pénzt választja én azt az embert próbálom megérteni, és elég sokat érveltetek itt, ami tényleg megfontolandó. Nem vagyok rossz ember, sőt... :)

De ha én ettől vagyok rossz ember, akkor te se vagy külömb, mert te is ugyanúgy belémkötöttél, és az én személyiségem boncolgatod, miközben a kérdésre nem feleltél! :)) köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 29. 22:15
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerelem, gyerek, boldogság és kemény meló! :)))

Mi így élünk! Nincs az a pénz, amiért odaadnám a pillanatokat, amikor a férjem megsimogat, vagy összebújunk, vagy cinkosan egymásra mosolygunk.. ;)

Azokat a pillanatokat meg főleg nem adnám semmiért sem, amelyekkel a kislányunk ajándékoz meg minket!!! :)))

Annyi pénz mindig van, amennyi kell, nem érdekel!! :)


Mindenkinek szíve joga eldönteni, de azok az emberek, akik az első variációra voksoltak, a legszegényebbek a világon!


26/N

2012. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én is akartam válaszolni, de mindegy mit a 15:52-es kommentje után nincs értelme bármit is mondani neki.
2012. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!