Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy pénz! Ti melyiket...

Család vagy pénz! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Temérdek sok pénz dolgozás nélkül, vagy szerelem, gyerekek, boldogság, kemény melóval?

Nem + kor!



2012. júl. 12. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
2. opció..persze a pénz is jól jönne,de inkább szerelem.
2012. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Mégis mit kezdenék egy halom pénzzel, ha mellette nem dolgozom és egész nap halálra unom magam? :D Én a másodikat választanám, de nem álszentségből, hanem tényleg pontosan tudom, hogy mióta dolgozom, azóta egyrészről jobban becsülöm a pénzt, másrészről nem unatkozom. Mármint én most nyári diák munkán vagyok és emlékszem nem egy olyan vakációra, mikor heteken át csak ültem és néztem magam elé, mert nem lehet 2 és fél hónapon át a Balcsin ülni, vagy a tengerben fürödni. Szóval érted. Most is van annyim, hogy ne csak a szükségleteim, de a kedvteléseim is finanszírozni tudjam. Több pénzre most nincs is szükségem. Ja és ha ez a munka nem lenne, akkor a barátom sem ismertem volna meg ;)


19/L

2012. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

2. verzió!

Ha sok pénzed van, nem feltétlenül vagy boldog, én azért választanám a második lehetőséget.


25/N

2012. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Én is a második lehetőséget választanám. Meglehetősen csábító lenne a pénz, de ha szeretek valakit, gyerekeim vannak, akkor képes vagyok bármit megtenni értük és inkább élek szegénységben, de boldogan, mint gazdagon, de kiégve. Pénzért szeretet és családot nem lehet venni. 22/L
2012. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

első


mert


saját gyereket nem akarok

a szerelem meg illúzió

a kemény meló oka általában a kényszer


a rengeteg pénzből csinálnék egy vállalkozást azon a területen, ami engem érdekel, a szabadidőmben a hobbimmal foglalkoznék. ez nem lenne kemény meló, mert a kemény meló az az amit utálsz és kényszerből csinálsz. amit szeretsz, ahol nincs egy k.öcsög főnök a fejed felett aki dirigál, azt nem érzed keménynek, akármennyit csinálod is. Lenne időm emellett szabadon császkálni a világban, ahol rengeteg érdekes emberrel barátkoznék össze, akikkel normális témám lenne, nem az, hogy mennyire nehéz eltartani a gyerekeimet és nincs pénzem megcsináltatni a fogaimat és rohannom kell haza tökfőzeléket főzni. A családi boldogság szegényen hosszú távon ezt jelenti. Mivel tele lennék zsével, megtehetném, hogy csak olyan férfival legyek együtt, aki tényleg bejön, és csak addig amíg tényleg bejön, nem kötne össze a lakáshitel, gyerekek meg hogy nem tudjuk kifizetni egymást. a maradék pénzből örökbe fogadnék néhány szegény sorsú árva gyereket (miután már kiutaztam magam és a vállalkozásom is beindítottam), és vennék fel melléjük takarító-és főzőszemélyzetet, én meg csak játszanék meg beszélgetnék velük. szerintem ez tök jó lenne.



31/n

2012. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
77%

Háát én gondolkodás nélkül az elsőt választanám.Meleg férfi vagyok, ezért gyerekem úgyse lenne, de heteró ként sem akarnék... Szerelem? Ugyan már...

A pénzből vehetnék gyönyörű lakást, kocsit, beutazhatnám az egész világot. Olyan ételt ehetnék amilyet csak szeretnék. Nem gondolom, hogy sokat gondolkodnék...

2012. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

kozéput nincs?


25N

2012. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen? Elmész, kiutazod magad, megismersz egy csomó férfit, akikkel normális témád van és jóformán csak a pénzed miatt áll veled szóba. Örökbefogadsz gyerekeket, akiket annyira elkényesztetsz, hogy 15évesen már 2x detox, meg mivel mindenük megvan 17évesen szétunnyák a fejüket, kaszinóznak, k**rváznak, drogoznak, aztán közlik veled, hogy végülis r**banc vagy és inkább hagytál volna ott rohadni a szemétdomb tetején, minthogy ilyen szánalmas életet éljenek, és igazából nem is nevelted őket, mert a 25fős bébiszitterek vigyáztak rájuk világ életükbe, miközbe te a vállalkozásodnak és a hobbidnak éltél és nem érdemled meg a szeretetüket. ^^
2012. júl. 12. 15:52
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Ha még nem lenne családom, pénz. De a meglévő családomról nem mondanék le semmiért.


Off: miért kéne örökbe fogadnia?

2012. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
gondolkodás nélkül, egyértelműen a második.
2012. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!