Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család vagy pénz! Ti melyiket...

Család vagy pénz! Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Temérdek sok pénz dolgozás nélkül, vagy szerelem, gyerekek, boldogság, kemény melóval?

Nem + kor!



2012. júl. 12. 14:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Pénz

22F

2012. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Pénz. De én dolgozni akarnék akkor is, illetve a kettő nem zárja ki egymást, lehet szerelmem, gyerekem sok pénzzel is, de én az utóbbiakra nem nagyon vágyom.

20L

2012. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerelem,család.Megszoktam,hogy csóró vagyok,nem érdekel.23L
2012. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Majd a gyerekemet elnevezem Kennynek:)HAHAHA
2012. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%

Egyértelműen család!

Már el is indultam felé, hiszen a Párommal együtt élünk, tervezzük a házasságkötésünket, aztán gyermeket szeretnénk. Számunkra ez a jövő, minden más mellékes. Eddig is elvoltunk nem túl sok pénzzel, jövő év elején lejár a hitelünk, így még jobban elleszünk.

Igyekszünk mindent saját erőből megteremteni.

Egymás és a leendő családunk nélkül az egész értelmetlen.

23N

2012. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%

Nálam a kettő nem zárja ki egymást!

Én azt mondom mindkettő!

Jó ha sok a pénz,de család barátok nélkül mire mész vele,nincs kivel megosztani.

Viszont család pénz nélkül sem túl nyerő,szereteten nem tudsz venni pelenkát.

20/l

2012. júl. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%

Ha feltétlenül választani kell, akkor az első. De úgy nem lehet, hogy munka, amit szeretek (bármennyire is kemény és bármennyit is keresek vele, amíg meg tudok élni belőle), de család nélkül?


21/L

2012. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A kettő miért zárja ki feltétlen egymást?
2012. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
2 választásom volt, sok pénz a pasim révén akibe nem voltam szerelmes már csak szerettem és kötődtem hozzá vagy szerelem. A szerelmet választottam és megfogant a kisfiunk egy próbálkozásból, míg azzal akivel 1évig próbálkoztunk nem sikerült... Lehet hogy a másik gazdagabb volt és néha néha elmerengek mi lett volna ha vele maradok de a kisfiam mindent megér!
2012. júl. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mivel a masodik valasztasi lehetosegben garantaltad a boldogsagot is igy ezt valasztom. Szerintem ez az elet celja, ertelme. A boldogsag. Szeretnek gazdag lenni, de attol h a temerdek sok penzt valasztod meg nem garantalod a boldogsagot. Ha kemenyen dolgozol attol meg nem biztos h egy csoro vagy, sot lehetsz gazdag is :) es megbecsulod a penzed meg amit elertel. A szerelem, gyerek, csalad, boldogsag nekem eleg. :) Mert ha boldogsag van, akkor nem is szenvedsz semmitol! 26N
2012. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!