Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az egész cécó? Mit...

Mi ez az egész cécó? Mit tegyek? Megőrülök

Figyelt kérdés

Az alábbi problémámban szeretnék segítséget kérni, teljesen széthullottam lelkileg, nem tudom mivan velem s hogy mit tegyek, kérlek titeket ne itéljetek el ha hibáztam a kapcsolatom alatt, sokszor össze voltam zavarodva.


19éves lány vagyok, barátom 21. 1,5évig jártunk vagy járunk vagy nemis tudom.

egy közös barát által jöttünk össze, akkor azthittem ő egyszerű eset, könnyű lesz vele…de nem.

az első 3hónapban oké volt minden, de feltünt nekem hogy fura a viselkedése, vaalahogy kiderült h regizett 1 társkeresőre, aminek megadta a jelszavát és volt benne 1-2 erotikusabb levél 1-2 csajnak, de barátomnak nem volt kint képe meg semmi egyéb adat.

akkor összetört bennem valami, és akkor éreztem hogy szeretem, beleszerettem

megbeszéltük, elmesélte hogy nem akart engem ágybavinni egyből, mert tudta vna h felkapom a vizet ha szól, és ezekkel a levelekkel akarta magát „nyugtatni”

nagyon fájt, de azt mondtam oké folytassuk. rá 3hónapra átvitt a haverjához meg a nőjéhez bemutatni a csaj 20éves és már egy 3éves gyereke is van, utólag kiderült hogy 2évig bejött neki a kiscsaj, eléggé megalázónak éreztem, annak ellenére h állitolaf soha még csak 1 csókl sem volt közük, és ma már nem kéne barátomnak.

akkor mégis rosszul fogalmazott mikor megkérdeztem járna-e vele „Igen,de van egy két akadály hiszen neki is és nekemis van kapcsolatom”-ekkor tört el valami végleg

azóta nem bíztam benne többé., mégis ugy érzem nem tudom otthagyni.

de olyan érzésem van hogy folyamatosan csak megaláz, szerintem bármilyen csajjal leállna flörtölni, meg ilyen akaratgyenge …és ahányszor ott akartam hagyni mindig visszakuncsorgott, h megváltozik.

de mindig volt vmi kisebb kamuja, nem hiszem h megcsalt de 1-1 smsben is már füllentett.

Nem bízom benne, jól érzem magam vele…de elég. ki akarok ebből lépni, mégis ugy érzem nem megy, ugy érzem nem tudok ebből kiszakadni mert egy semmi vagyok s nem találnék jobbat, ugyérzem ha mással lenne fájna, és belehalnék, de ez se megoldás tudom.

Mindig mikor szakitok vele ir smst, fb-n irogat mindig kitalál vmi ürügyet, és irja h”nem zsarollak ugy mint az exed tette, igérem lekopok tiszteletben tartom a döntésed h vége „ 3nap mulva irja”de nem akarom h vége legyen, én szeretlek….blabla”

Lassan már anyira se bizok meg benne h többen elmenjünk bulizni mert félek h flörtöl mással.

Nem akarok már semmi mást csak túl leni ezen és végre egy uj életet kezdeni, boldog akarok lenni egy olyan férfival aki idősebb nálam több évvel nem ilyen gyerekes, és aki igenis határozott és vissza tud utasítani 1 idegen nőt.

Ugy érzem nincs támaszom nincs aki megértsen, egyedül vagyok, anyámat nemérdekli ez, nem ért meg…bátyáimmal erről nem beszélek. nem tudom mit tegyek, ki akarok lépni de valami visszahúz, már értéktelennek egy senkinek, egy kevés semminek érzem magam.

Úgy érzem már bárki jobb és szebb nálam, ugy érzem sosem leszek boldog, mert ez egy ördögi kör amiből nemtudok szabadulni, s akárhányszor féltékennyé tesz eléri a célját mert fáj és visszamegyek hozzá:(

mit tegyek?

tudom az én hibám h régen nem dobtam ki, de szerettem nagyon...és mostanság feltünt h mindig csak a szexet akarj mindenről a szex jut eszébe sztem neki a napi 5nem lenne elég....nekem már nincs kedvem ahhoz se, aztis kötelességnek érzem, mondván ha nem elégitem ki megcsal:(


Segítsetek :(


2012. júl. 9. 12:49
1 2
 11/13 Shaddark ***** válasza:

"Szerintem érdemes lenne a bátyáiddal akár az egyikkel aki közelebb van hozzád beszélgetni."


Beszélhetsz minddegyikkel, az egyiknek úgyis tartania kell majd a zsákot le ne essen róla közben... :D

2012. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"itt vagyok lassan 20évesen és sosem volt még 1 boldog kapcsolatom se, sosem fogok férjhez menni és gyerekeket szülni"


Úristen, most komolyan ... ennyire nem lehet hülye. 20 évesen ugy gondolkodni mint egy 13 éves tini.

Nőjj fel, dobd ki azt az élősködö barmot, aztán próbálj meg egy picit pasi-függés nélkül élni.

Aztán majd gyere vissza 20 év múlva panaszkodni, ha addigra sem kellettél senkinek.

2012. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nagyon szomorú a történeted, mélységesen sajnállak.

Kicsit még én is szégyellem magam, hogy a fajtám, a férfiak közt, mennyi ilyen semmirekellő van. Persze a másik oldalt is...

Miért nem lehet mélységesen megbecsülni azt, aki szeret?

Ha pedig (már) nem szeretünk valakit, azt miért nem mondjuk el nyítlan neki, és őszintén, tisztességesen, -miért nem válunk el tőle. Miért kell hülyíteni a másikat? Ettől az ilyen jól érzi magát? Ettől lesz boldog ember? Remélem, lesz családod, és gyerekeid, hisz arra lettél teremtve, családanyának. Csak ne feledd el, abba a szellembe nevelni az utódaidat, hogy ne játszadozzunk más érzéseivel; és ha nem szeretünk valakit, attól békében elválunk, nem törjük össze senki szivét. stb. Általában azért lesznek ilyenek az emberek, mert nem volt jó példa előttük, amit követendőnek gondoltak volna, nem kaptak jó neveltetést... Nevelj tiszteletre méltó gyermekeket.! Szűrd le az összes tanulságot a történtekből.

Adja a Jóisten, hogy minden jóra forduljon veled. ;)

Utolsó hozzászóláshoz: nagyon értékesnek tartom, hogy ebben a kedves hölgyben 20 évesen megfogalmazódott a családalapítás kérdése, hisz kislánykora óta folyamatosan ezt kéne szem előtt tartania minden hölgynek, hogy eme csodás hivatást egyszer be kell majd töltse. Nem szét -cigizni, -drogozni, -inni, - b....tni magát, hanem tiszteletre méltó nőként kiérdelmelni a másik nem tiszteletét és megbecsülését. Fordítva is igaz. Gyereket vállalni meg időben kellene, nem a 30-as, 40-es években.! Persze ehhez t. k. olyan párra lenne szükség...

Egy 18 éves fiú.

2015. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!