Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az egész cécó? Mit...

Mi ez az egész cécó? Mit tegyek? Megőrülök

Figyelt kérdés

Az alábbi problémámban szeretnék segítséget kérni, teljesen széthullottam lelkileg, nem tudom mivan velem s hogy mit tegyek, kérlek titeket ne itéljetek el ha hibáztam a kapcsolatom alatt, sokszor össze voltam zavarodva.


19éves lány vagyok, barátom 21. 1,5évig jártunk vagy járunk vagy nemis tudom.

egy közös barát által jöttünk össze, akkor azthittem ő egyszerű eset, könnyű lesz vele…de nem.

az első 3hónapban oké volt minden, de feltünt nekem hogy fura a viselkedése, vaalahogy kiderült h regizett 1 társkeresőre, aminek megadta a jelszavát és volt benne 1-2 erotikusabb levél 1-2 csajnak, de barátomnak nem volt kint képe meg semmi egyéb adat.

akkor összetört bennem valami, és akkor éreztem hogy szeretem, beleszerettem

megbeszéltük, elmesélte hogy nem akart engem ágybavinni egyből, mert tudta vna h felkapom a vizet ha szól, és ezekkel a levelekkel akarta magát „nyugtatni”

nagyon fájt, de azt mondtam oké folytassuk. rá 3hónapra átvitt a haverjához meg a nőjéhez bemutatni a csaj 20éves és már egy 3éves gyereke is van, utólag kiderült hogy 2évig bejött neki a kiscsaj, eléggé megalázónak éreztem, annak ellenére h állitolaf soha még csak 1 csókl sem volt közük, és ma már nem kéne barátomnak.

akkor mégis rosszul fogalmazott mikor megkérdeztem járna-e vele „Igen,de van egy két akadály hiszen neki is és nekemis van kapcsolatom”-ekkor tört el valami végleg

azóta nem bíztam benne többé., mégis ugy érzem nem tudom otthagyni.

de olyan érzésem van hogy folyamatosan csak megaláz, szerintem bármilyen csajjal leállna flörtölni, meg ilyen akaratgyenge …és ahányszor ott akartam hagyni mindig visszakuncsorgott, h megváltozik.

de mindig volt vmi kisebb kamuja, nem hiszem h megcsalt de 1-1 smsben is már füllentett.

Nem bízom benne, jól érzem magam vele…de elég. ki akarok ebből lépni, mégis ugy érzem nem megy, ugy érzem nem tudok ebből kiszakadni mert egy semmi vagyok s nem találnék jobbat, ugyérzem ha mással lenne fájna, és belehalnék, de ez se megoldás tudom.

Mindig mikor szakitok vele ir smst, fb-n irogat mindig kitalál vmi ürügyet, és irja h”nem zsarollak ugy mint az exed tette, igérem lekopok tiszteletben tartom a döntésed h vége „ 3nap mulva irja”de nem akarom h vége legyen, én szeretlek….blabla”

Lassan már anyira se bizok meg benne h többen elmenjünk bulizni mert félek h flörtöl mással.

Nem akarok már semmi mást csak túl leni ezen és végre egy uj életet kezdeni, boldog akarok lenni egy olyan férfival aki idősebb nálam több évvel nem ilyen gyerekes, és aki igenis határozott és vissza tud utasítani 1 idegen nőt.

Ugy érzem nincs támaszom nincs aki megértsen, egyedül vagyok, anyámat nemérdekli ez, nem ért meg…bátyáimmal erről nem beszélek. nem tudom mit tegyek, ki akarok lépni de valami visszahúz, már értéktelennek egy senkinek, egy kevés semminek érzem magam.

Úgy érzem már bárki jobb és szebb nálam, ugy érzem sosem leszek boldog, mert ez egy ördögi kör amiből nemtudok szabadulni, s akárhányszor féltékennyé tesz eléri a célját mert fáj és visszamegyek hozzá:(

mit tegyek?

tudom az én hibám h régen nem dobtam ki, de szerettem nagyon...és mostanság feltünt h mindig csak a szexet akarj mindenről a szex jut eszébe sztem neki a napi 5nem lenne elég....nekem már nincs kedvem ahhoz se, aztis kötelességnek érzem, mondván ha nem elégitem ki megcsal:(


Segítsetek :(


2012. júl. 9. 12:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

sosem tudtam rábizonyitani h megcsal.

egyszer összevesztünk és mondtam h szakitsunk, csunya dolog, de csináltam 1 kamu profilt közösségin és lkezdtem vele flörtölni, bár nem találkozott vna a kamucsajjal, de azért beszélgetett vele, és irta h nem tudja járna- vele idő kell ahhoz h vkit megismerjen,d e szivesen ismerkedik, mert nincs kapcsolata. (akkor előtte 3napja vesztünk össze)

azthittem leesik az állam.


mikor meséltem neki kitalálta az ürügyet, próbált tagadni, mindig mindenért gyözködött h ő sose csalna meg bizzak benne én vagyok paranoiás ő szeret.


Szerintem sosem szeretett, pedig a mai napig ezt fújja.


annyi sérelem van a lelkemben, annyi fájdalom olyan szinten elvette az önbizalmamat h mára elhiszem hogyha elhagyom ő boldog lesz mással én meg örökké sirni fogok utána.


jólesett ezt kiirni magamból.

2012. júl. 9. 12:54
 2/13 A kérdező kommentje:

olykor irigylem a boldog párokat, akik örülnek egymásnak.

én sosem leszek ilyen boldog senkivel.

az ez előtti 2kapcsolatom is rossz volt mindkettőben megcsaltak, bízonyitani tudtam, pedig nem vagyok az a pióca csaj aki ragadós.


tegnap láttam egy kirakatot és egy gyönyörű esküvői ruhát, és eszembe jutott h idáig sosem jutok el, itt vagyok lassan 20évesen és sosem volt még 1 boldog kapcsolatom se, sosem fogok férjhez menni és gyerekeket szülni


Annyira össze vagyok törve, h nemtudom mit tegyek

2012. júl. 9. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:
16 éves voltam, amikor összejöttem egy hasonló alakkal. Az első két évben minden tökéletes volt, nem tudom, hogy azért, mert jól hazudott, vagy azért mert tényleg nem volt probléma. :) A második két év szörnyű volt, állandó, teljesen indokolatlan hazugságok, nő(vagy inkább lány)ügyek, satöbbi. Én hülye, komolyan azt hittem, hogy nem tudok nélküle élni, mert hogy ő a nagy szerelmem. Egyébként tényleg az volt, de végül is annyira leírta magát, hogy kénytelen voltam lépni. Egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme nincs. Beletelt egy kis időbe, de túlléptem. Mostanság ő a barátnője mellett szokott engem felkeresni, és próbál nosztalgiázni, flörtölni. Ebből is csak azt szűröm le, hogy mellettem is ilyeneket csinálhatott az első két évben. :)
2012. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shaddark ***** válasza:

Teljesen mindegy megcsal-e.

Az csak indok vagy kifogás arra hogy nem vele akarsz lenni.

Ha nem bízol benne semmi értelme kapcsolatban maradnod vele. Ha szeretne és azt te éreznéd akkor nem hezitálnál, fel sem merülne benned a kérdés.

Amúgy nem mindenki libidója egyforma, ez hosszú távon tényleg gondot okozhat,(ha esetleg most nem lenne de azt kétlem, elszólások sokszor a hazugság okozta frusztrációt könnyítik ezért mindig hinni kell nekik) célszerű olyat keresned akivel nagyjából egyforma.

Na meg ha a lelkét is belerakná nem csak a testét lehet te is olyan sűrűn kívánnád.

Szerintem ő még nem ért meg egy komoly kapcsolatra.

Te viszont igen, keress magadhoz valót.

2012. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ott hagyod ennél bármi csak jobb lehet.

Szerintem érdemes lenne a bátyáiddal akár az egyikkel aki közelebb van hozzád beszélgetni. Pont hogy velük lehetne jól megbeszélni mert ők ismerik a másik oldalt. Ők tudnak tanácsot adni mit gondolnak a férfiak. Én is mikor problémáim voltak tőlük kértem tanácsot és sokat használt.

Én csak azt tudom továbbra is mondani hogy ha nem bízol benne nincs értelme. Soha nem is nyugodhatsz meg és így mindig rányomná a kapcsolatra magát. Én már akkor kidobtam volna mikor fent volt a társkeresőn. Ez nálam már nem oké. Látja hogy mindig vissza fogadod és ezért hülyét csinál belőled. Később pár év múlva már nyíltan fogja csinálni és te leszel otthon a szolga és a sz.emét, meg minden rossz. Az ilyentől menekülni kell mert megváltozni nem fog.

2012. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyit. Kit érdekel hogy egy nap 50 x elmondja szeret. Nem ez a lényeg. A lényeg az hogy a tetteivel bizonyítja e? Mert mondani könnyű. Szerintem ő nem szeret
2012. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

igazatok van.

sosem fog változni...

most is olyan ideges vagyok...félek, sokan mondják hogyha nem bízol valakiben nem szereted, szerintetek nem szeretem? (sokszor akartam vele szakitani)

ez részemről is már csak megszokás?


És hogy érted azt h nem adja bele a lelkét a szexbe?

2012. júl. 9. 13:34
 8/13 Shaddark ***** válasza:

Teljesen más egy fizikai érintkezésen alapuló szex, mint egy olyan ahol a lelkek is szeretkeznek.

És ezt férfiként mondom...

2012. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Shaddark ***** válasza:

Amikor valakiből érzed a feléd áradó szeretetet olyankor a bizalom is megvan. Sőt, hülyén hangzik talán de ha félrelépne az sem zavarna mert tudnád hogy szeret téged teljes valójával.

De ezt le lehet képezni, én pl. nem tudok úgy elmenni a mellett akit szeretek hogy ne simogassam meg ha csak futólag is...

2012. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy a gyerekes, rá más jelző illik. Mi az, hogy vissza kuncsorogja magát? Nem egy fagyit osztogatsz az 5 éveseknek, hanem az idődet, éveidet. És a te hibád! Szedd össze magad és rakd ki. Ha meg nem tudod, akkor a te problémád.
2012. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!