Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik "típusú" meny/vő...

Melyik "típusú" meny/vő jelöltet tolerálnád legjobban?

Figyelt kérdés

szóval melyiket látnád mégis "szívesen" fiad/lányad oldalán,ha muszáj lenne választani...melyiket tudnád tolerálni,ha nehezen is...

-homoszexuális/leszbikus(ez azt jelentené értelemszerűen,h.a gyermeked is az)

-börtönviselt

-cigány

-politikailag radikális elveket vall(jó,tudom ez sokmindent jelenthet,de a legdurvább esetet képzeld el..

-volt drogos

-sokkal idősebb,mint a gyereked(20vagy még több évvel..)

-volt drogos

-házasságszédelgő hírében áll...rossz a híre..

-zsidó

-munkanélküli,nem szeretne dolgozni


nem vagyok hasonló helyzetben,csak kiváncsi vagyok..


majd én is megírom,de nem akarok senkit befolyásolni:)



a kérdést NEM USZÍTÓ célzattal írtam,,csak kiváncsi vagyok a szülői attitűdökre:)


2009. júl. 11. 08:29
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
54%

a sok zsidót máglyára

a drogosokat cannabisba fojtani

a cigányokat megnyúzni

a homokosokat addig baszni seggbe még mozognak

a kommunistákat Bajnai Gordonnal együtt kitoloncolni

a börtönviselteket megrohasztani a cellában

a férfit/nőt aki idősebb megölni hogy a pénze a lányomé/fiamé legyen

a házasságszédelgőt fölakasztani a faszánál fogva vagy a lába közé dugni a 220 voltot

a munkanélkülit addig ütném még nem talál munkát.



ÉS ELNÉZÉST DE NEM VAGYOK RASSZISTA!!

2009. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát sorrendben nem is tudom, talán legkevésbé a zsidó zavarna, illetve az egyáltalán nem zavarna. Cigány, hát ez nagyban függ az adott embertől, de ha normális, akkor ez sem zavanra igazán, de ez eléggé összetett. Volt drogos, ha tényleg csak az VOLT, akkor tolerálni tudnám. Homoszexuális, ennek nem örülnék, de elfogadnám és egy idő után tudnám tolerálni (van ilyen a családunkban, persze nem az én gyerekem, hiszen ő még csak baba).

Az összes többi olyan, akiket már nem szívesen viselnék el/látnék a gyerekem közelében. A politikailag radikális elveket vallót a saját bőrömön tapasztaltam, és nagyon rossz volt, olyan szinten ment minden szavamnak a kiforgatása és a belemagyarázás, kezdve onnan, hogy bizonyos tévé műsorokat elvi okokból (az ő elvei miatt) ne nézhettem meg, egészen odáig, hogy még a saját szavaimat sem válogathattam meg kedvem szerint, mert szerinte azok nem voltak "magyar" szavak (értsd: kaja, buli, srác, stb.) Ilyen embert nem szívesen látnék a gyerekem mellett. De ahogy egy neonácit nem szívesen látnék mellette, épp úgy egy radikális baloldalit, vagy radikális anarchistát sem (pedig nekem is voltak valaha hasonló elképzeléseim). Politikai véleménye mindenkinek lehet, az sem baj, ha eltérő, de a szélsőségesektől mentsen meg az ég. És a gyerekemet is. Börtönviselt, na annak nagyon nem örülnék, mondjuk ebben kicsit előítéletes vagyok, ami amúgy nem jellemző rám, de ha a fiam azt mondaná, hogy egy sittes csajjal kavar, akkor annak nagyon nem tapsikolnék. Mondjuk itt is számomra az adott ember számít, szóval lehet, hogy kivételt tennék, ha indokolt. Sokkal idősebb mint a gyerekem... hát mivel nekem fiam van, ez nagyon furán venné ki magát. Ha a pasi javára van korkülönbség, abból nem csinálnék égzengést ha lányom lenne (feltéve, hogy nem 15 évesen jön össze egy 70 éves bácsival), de azért a fiam mellett egy sokkal idősebb nő... Pláne ha korban közelebb lenne hozzám, mint hozzá, na az zavarna. Munkakerülő, na szerintem ezt tudnám a legkevésbé tolerálni. Ha valami link, vagy úrikisasszony féle lánnyal járna, aki csak tartja a markát és elvárja hogy a fiam eltartsa a 21. században, amikor elvileg akkora az egyenlőség.

2009. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!