Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik "típusú" meny/vő...

Melyik "típusú" meny/vő jelöltet tolerálnád legjobban?

Figyelt kérdés

szóval melyiket látnád mégis "szívesen" fiad/lányad oldalán,ha muszáj lenne választani...melyiket tudnád tolerálni,ha nehezen is...

-homoszexuális/leszbikus(ez azt jelentené értelemszerűen,h.a gyermeked is az)

-börtönviselt

-cigány

-politikailag radikális elveket vall(jó,tudom ez sokmindent jelenthet,de a legdurvább esetet képzeld el..

-volt drogos

-sokkal idősebb,mint a gyereked(20vagy még több évvel..)

-volt drogos

-házasságszédelgő hírében áll...rossz a híre..

-zsidó

-munkanélküli,nem szeretne dolgozni


nem vagyok hasonló helyzetben,csak kiváncsi vagyok..


majd én is megírom,de nem akarok senkit befolyásolni:)



a kérdést NEM USZÍTÓ célzattal írtam,,csak kiváncsi vagyok a szülői attitűdökre:)


2009. júl. 11. 08:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
jajj bocsi,a volt drogos 2x szerepel:)
2009. júl. 11. 08:30
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Az az igazság, hogy akármennyire is azt nyomatják, hogy el kell fogadni a másikat, vannak olyan tulajdonságok, amik bizony csak az emberen múlnak és ha ezek nagyon rosszak, én nem tudom tolerálni. Ide tartozik a te listádról:

-volt drogos

-házasságszédelgő

-munkanélküli, nem szeretne dolgozni

-börtönviselt

-politikailag radikális elveket vall (számomra ez tűnik a legenyhébbnek, ezt még lehet, hogy valamennyire tolerálnám)


Ezek mind olyan tulajdonságok, amelyeket átadhat a környezetének is vagy rossz példát mutathat. Így én ezeket semmiféleképpen nem hagynám szó nélkül. A többi értelemszerűen nem a személy választása, így nem ítélem el ez alapján, tehát nem szólnék bele. Az egyént kell megismerni és ha már megismertem, tudok róla véleményt alkotni (pl. kisebbség esetében is). Engem a fent említettek közül pl. a zsidó és a sokkal idősebb nem érdekelne, nálam ezek alapból nem tartoznak a diszkriminatív csoportba. A homoszexuálist is meg tudnám érteni, nálunk is van a családban. Hát az sem egyéni döntés.

2009. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Az én lányom még csak 5 éves XD de ha választani lehetne akkor a zsidó mellett voksolnék.31/L
2009. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1.tökéletesen igazad van!!


amúgy én is a zsidó mellett szavaznék(vagy esetleg a korkülönbségesre.


de tudom sok tényező befolyásolhatja,tehát ez csak egy általános tájékozódás..pl.börtönviseltségnek is 1000 oka lehet...stb...

2009. júl. 11. 08:40
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Rossz a híre, talán még ez tűrhetőbb, mert nem biztos, hogy igazak a pletykák, + lehet, hogy csak nem volt még igazán szerelmes, de ha az lenne, meg változna.

Politikailag radikális elveket vall: hát, attól függ mennyire. Én is radikális elveket vallok, végülis ez nem nagyon zavarna, amíg nem kerül bajba.

A zsidókkal nincs bajom, csak azokkal, akik mások pénzéből gazdagodtak meg.

A volt drogos is megváltozhatott, ha igen, akkor nem lenne gondom vele.

Homoszexuális,Börtönviselt, cigány,sokkal idősebb, mint a gyerekem,nem szeret dolgozni: ezeket nem viselném el. Bár attól függ, miért volt börtönben. Normális cigánnyal nincs bajom. De ha az igazi büdös cigányokról van szó, akkor persze, hogy nem.


Zsidóra szavazok. Az a legjobb ezek közül.

2009. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
egyiket sem... az összes deviáns. Najó a zsidó nem az, de azok meg elvakult fanatikusok.
2009. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Én a zsidóságot nem tartom problémásnak, bár én sváb vagyok.

A másik tolerálható a leszbikus.Ez sem zárja ki, hogy a gyermekem boldog legyen.

2009. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Cigány,volt drogos és a zsidó...a többi kategóriaba tartozókat nem szeretném látni a gyerekem mellett :) Talán még a homoszexuálist,de akkor lőttek az unokának :D


22/L

2009. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Cigàny.

zsido

2009. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Zsidó, cigány, homokos nem gond.

A többit hamar kisöpörném a portáról. :)

2009. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!