Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom! -jól érzem...

Van egy barátom! -jól érzem megam vele! -de! Sokszor ugy érzem nekem sok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
50-évesen ismekedtünk meg,és egyre többet vagyunk eggyütt!-de ugy érzem jó lenne többet egyedül lenni . Szakitsak vele?-vagy mit csináljak?-mert ő már azt mondja nem tud nélkülem élni!
2009. júl. 11. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mond meg neki
2009. júl. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha időnként soknak érzed, az ugye még nem azonos azzal, hogy nem is szereted. Mert erről nem írtál semmit. Pedig itt a lényeg!

Ha ragaszkodsz hozzá, bánnád, ha többet nem találkoznátok, akkor egyszerűen "lassítsatok", pl. határozzátok meg, egyelőre mely napokon találkoztok. Igaz, ezt eldönteni csak egy kis csöndes magányban lehet.

Én azért jelezném neki, hogy az állandó rádtelepedéssel "agyonnyom", nem engedi még az érzéseidet sem kibontakozni. Valószínűleg ez az állapot lehet a magány ellenkezője...

2009. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudjátok mondtam már én neki,hogy sok nekem,de egyszerűen nem akar tudomást venni erről! 1-éve ismerem,igaz már mindketten 50-évesek vagyunk,jó lenne egy társ-barát de!-nem minden áron! Megfojt sokszor ugy érzem !!!-nem enged kibontakozni-szóhoz jutni-létesülni!

Ha nálla vagyok tul okosnak tarja magát,nálla olyankor labdába se rughatok,,deha nállam van!-kivan szolgálva!-kinyalva a f.....!!-és szerintem ez a baj!!

2009. júl. 11. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolút pasis mentalitás! Ő a macsó, ő tud mindent jobban:):) Meg még te magad is rátettél ezek szerint egy kicsit azzal, hogy kiszolgálod, körül ugrálod, amikor nálad van.

Hát, vegyél vissza ebből. Hagyd, hogy most ő kényeztessen, emellett hallgasd meg okos előadásait, eszmefuttatásaid:):), de nem kell tőle elájulni, légy távolságtartóbb.

2009. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!