Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ég a gyomrom, sokszor kell...

ég a gyomrom, sokszor kell pisilni, ha kocsiba ülök hányingerem van, eszek mint az állat, vajon terhes vagyok? De mondjuk a barátom nem élvezett el bennem szóval nem tudom, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen,lehetsz terhes.Az előváladékban is van hímivarsejt!
2009. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt én nagyon jól tudom, csak hát én meg a terhesség két különböző dolgok vagyunk, mert én nem tudok teherbe esni már sokszor próbálkoztam, de sose jött össze, és pont most amikor nem élvezik belém a barátom , hát fura lenne ha terhes lennék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 22. 21:53
 3/12 anonim válasza:
teszt?
2009. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kocsis hányingerre ne alapozz, nekemis héányingerem van a kocsiban, ezegy betegség.
2009. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tesztet nem csinálok mert kanadában élek, és nem tudom hogy hogyan kell ki kérni, ez az egyik , a másik meg az hogy a barátom perfekt angol, de neki meg nem merem elmondani, mert nem örülne neki, mert neki nem kell még gyerek, aztán meg a kocsiba az elött sosem volt hányingerem, jah meg volt olyan is tegnap elött, hogy fel keltem reggel, és délután 6 ig, dinnye illatot éreztem mindenfelé, az utcán is. Na most mit csináljak?
2009. szept. 23. 01:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Hihetetlen vagy!! Felteszed a kérdést, válaszolnak rá...erre leírod h "furcsa lenne ha terhes lennék" Akkor meg mi a p*csáért kérdezed meg???!!!! Következő komiba meg, megint terhességre utaló jeleket írsz, tesztet nem vagy hajlandó csinálni! "Nah most mit csináljak?" Semmit, ülj a seggeden, és várd h nőjön a hasad --"
2009. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez kamuuuuu
2009. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha a párodnak nemkell a gyerek, és nemis akarta, akkor miért szórakozol? baromi igazságtalan amit a nők csinálni tudnak. teherbe ejtetik magukat, aztán titkolóznak, megszülik a gyereket és követelik az apjuktól a gyerektartást.
2009. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez egy kérdés , és nem értem hogy miért kell ide irni akor hogy ha nem tanácsot akarsz adni, engem ne ocsmároljon le senkisem, és nem vagyok rá szorulva másnak a pénzére, lehet hogy nálad ez a szokás , de nálam nem!!!!!!!!!!! ugy hogy bujjál el, majd meg kereslek, remélem hogy vágod, nah csináltam tesztet, de nem reggel korán, hanem most délután, azt mutatta hogy nem vagyok terhes, de holnap veszek még egyet, és azt majd holnap után reggel az első vizeletemből meg csinálom,
2009. szept. 23. 23:29
 10/12 A kérdező kommentje:
basszátok meg, már az embernek kedve sincs ki irni a kérdést, mert folyton azt nézitek hogy mibe lehet bele kötni, ...............
2009. szept. 23. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!