Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok: a...

Ti mit választanátok: a szerelmet vagy az álmaitokat?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akibe szerelmes vagyok. De itt a gyik-on csak irigylem azokat a férfiakat, akiknek a barátnőjük házasodni akar és közös jövőt terveznek.


Az én barátnőm mindig csak húzza halasztja az egészet. (pl. az összeköltözést) És őszintén szólva már belefáradtam ebbe, és nem tudok bízni abban, hogy valaha is közös jövőnk lesz.


Megismerkedtem egy lánnyal, aki kedves, tetszik nekem, és azt hiszem ez kölcsönös.


És megfordult a fejemben, hogy ott hagyom a szerelmet azért, hogy beteljesítsem az álmomat, és végre tudjak valakivel tervezni a jövőben.


Ti mit tennétek a helyemben?


A barátnőmmel már próbáltam ezt megbeszélni, de mindig csak az ígéretek, amikkel már tele van a padlás. Többször nem éri meg megkérdezni, mert úgyis tudom, hogy ebben a témában sajnos nem adhatok a szavára.

És rossz, hogy nem mondja ki, hogy akkor most mit akar tőlem a jövőben. Már ha akar-e tőlem valamit.


2012. júl. 7. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A szerelmemmel akarnék családot, nem akárkivel, de életem szerelmének sem hagyom, hogy játsszon velem.
2012. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Hány évesek vagytok? tanul vagy dolgozik a barátnőd?


Te komolyan képes lennél csak azért kezdeni egy másik lánnyal hogy minél hamarabb családod legyen? Tökmindegy hogy kivel?

2012. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha közös jövőkép nem egyezik, akkor azt a kapcsolatot nem érdemes erőltetni.

DE csak emiatt ne jöjj össze a kedves lánnyal, mert ő is szerelemre IS vágyik valószínűleg, és ha nem vagy belé szerelmes, csak feleslegesen bántod majd.

Ha úgy érzed, beleszerethetsz, az úgy más.

2012. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos, de ha nem szereted a másikat, nem éri meg vele lenni!

Ha az értékrendetek nem egyezik (költözés, házasság, család alapítás) kár egymást húzni ezért.

2012. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!