Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok: a...

Ti mit választanátok: a szerelmet vagy az álmaitokat?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akibe szerelmes vagyok. De itt a gyik-on csak irigylem azokat a férfiakat, akiknek a barátnőjük házasodni akar és közös jövőt terveznek.


Az én barátnőm mindig csak húzza halasztja az egészet. (pl. az összeköltözést) És őszintén szólva már belefáradtam ebbe, és nem tudok bízni abban, hogy valaha is közös jövőnk lesz.


Megismerkedtem egy lánnyal, aki kedves, tetszik nekem, és azt hiszem ez kölcsönös.


És megfordult a fejemben, hogy ott hagyom a szerelmet azért, hogy beteljesítsem az álmomat, és végre tudjak valakivel tervezni a jövőben.


Ti mit tennétek a helyemben?


A barátnőmmel már próbáltam ezt megbeszélni, de mindig csak az ígéretek, amikkel már tele van a padlás. Többször nem éri meg megkérdezni, mert úgyis tudom, hogy ebben a témában sajnos nem adhatok a szavára.

És rossz, hogy nem mondja ki, hogy akkor most mit akar tőlem a jövőben. Már ha akar-e tőlem valamit.


2012. júl. 7. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
elhagynám...
2012. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"És rossz, hogy nem mondja ki, hogy akkor most mit akar tőlem a jövőben"


Pedig ha szeret téged és törődik veled akkor nem akarhatja azt hogy szépen lassan elmenjen melletted az élet anélkül hogy a terveidet megvalósíthatnád. Ha szeret téged akkor ezt megérti. Ha meg nem érti meg és nem akar a jövőbeli terveitekről még csak beszélni se akkor nem szeret téged, csak kell neki valaki hogy ne kelljen egyedül lennie. Akkor pedig nem kár ezért a kapcsolatért.

2012. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? 14 évesen ez érhető
2012. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2: de beszélünk róla, és beszédben minden szép és jó. Csak amikor 3x hagyjuk magunk mögött az összeköltözéshez kijelölt időpontot, az nagyon elkeserítő...


Én is afelé hajlok, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője, és nem éri meg folytatni.

2012. júl. 7. 22:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő igazán szerelmes, sokkal inkább házasodni akar, mint a férfi. A barátnőd szerintem egyszerűen nem szerelmes beléd, csak egyedül sem akar maradni, ezért talonban tart, hiteget, amíg nem jön neki olyan, akibe beleszeret.
2012. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben részemről a szerelem és az álom egy és ugyanaz. Lehet, hogy keresnék mást, ha a jelenlegi partneremmel nem jutunk közös nevezőre, de nem lennék valakivel csak mert kedves és lehet vele jövőm. Legalábbis nekem szerelem nélkül a kapcsolat nem kapcsolat.
2012. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De a szerelem nem olyan dolog, hogy sokszor megesik az emberrel. Az igazi szerelem biztos, hogy nem jön 2x az ember életébe.
2012. júl. 7. 22:59
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: Ez esetben meg eszem ágában sem lenne elhagyni azt, akit szeretek. Amúgy ezt én is így gondoltam, de akit én szerettem igazán, ő elhagyott. És nagyon remélem, hogy valamiben tévedtem. Vagy tudok ennél is jobban szeretni, vagy nem csak 1 igaz szerelem van.
2012. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem szerelemből összejönni valakivel csakis kudarccal végződhet. Hidd el, nincs kőbe vésve hogy az ember csak egyszer lehet szerelmes egész életében. Aki tényleg elhiszi hogy többé nem lesz szerelmes az majd X év után fog nagyot nézni amikor 2-3 gyerekes családapaként találkozik valakivel akibe beleszeret és aki mellett végre nem kell megalkudnia. És akkor nagyon fogja bánni hogy annak idején lemondott a szerelemről.
2012. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs közös jövőkép, nincs a kapcsolatnak értelme. Főleg, ha meghatározott céljaid vannak, mint neked is.

Ezt jobb már hamar tisztázni és lépni!

Sok sikert!

23N

2012. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!