Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik utat választanátok...

Melyik utat választanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, 4 éve élek együtt a párommal, aki szintén 28 éves. A kapcsolatunk másfél éve kezdett megromlani, rengeteget eljár otthonról kártyázni, ha otthon van akkor meg számítógépen játszik. Szinte már függő, mert hajnalban már azzal kezdi és késő este kel fel a géptől. Szex semmi! Otthon gyakorlatilag nem csinál semmit, minden rám marad: a kert, az udvar, a házimunka, és mellette persze dolgozni is járok és másodállásom is van.

A gyerek-témát kapásból elterelni, szerinte még nincs itt az ideje. Szerintem pedig már itt van. Saját házunkban élünk, nincs hitelünk, az én biológiai órám pedig lassan ketyeg...

Egyszóval így tespedünk egy ideje, sajnos nem sok biztatót látok a közös jövőnkben.


Pár hónapja elkezdett egy kollégámmal alakulni köztünk egy kapcsolat, ami leragadt a beszélgetések szintjén, de kiderült, hogy kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Ő 40 éves, elvált, két kisgyereke van, akiket az anyukájuk nevel.

Ő szeretne ismét házasságban, boldogan élni, és egy újabb gyermekvállalástól sem zárkózik el. Szeret engem és szívesen összekötné velem az életét.


Tulajdonképpen én is megszerettem őt, mellette nőnek és nem cselédnek érzem magam, mint otthon.


Mit tennétek? Adnátok egy esélyt a jelenlegi kapcsolatnak (ami a környezetem és a családom szerint reménytelkennek tűnik) vagy belevágnátok az újba, akivel lehetőségem lenne egy családként, és anyukaként élni?


2012. jún. 13. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vagj bele az ujba. Ahogy irtad, nem valoszinu, hogy megvaltozik. Ne hagyd, hogy az elet elmenjen melletted.
2012. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Abszolút belevágnék az újba!! Minnél hamarabb léptesd le a játékfüggő párocskádat, ha nem akarod elb*szni az életed! Üdv: 28 L
2012. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

új


másfél év alatt nem változott a jelenlegi,nincs mire várni,ezután sem fog


(én is nehezen választottam az ujat,szintén kollégával,de életem legjobb döntése volt)

2012. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mikor kezdesz csomagolni? :) Vágj bele azonnal. Ez pozitív irányba változni nem fog, ez már csak negatívabb lehet majd a jelenlegi pároddal. Hajrá! :)
2012. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Borzasztóan nehéz ez a döntés. Természetesen szeretem a páromat, de ez már rég nem szerelem, hanem a múlt, ami összeköt bennünket.

Viszont én már családot szeretnék, és a legnagyobb baj az, hogy nem vagyok a párom mellett boldog, és ez már teljesen felemészt.


Nem tudok mást tenni, csak sírdogálok, napok óta...

2012. jún. 13. 10:53
 6/20 anonim ***** válasza:
semmi közös nincs bennetek,még a céljaitok sem. mire várnál még? még csak házasok se vagytok. vágj bele az újba
2012. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4 év még nem nagy mult. és te már csak azt szeretd benne aki régen volt,vagy aki lehetett volna,de nem lett. lépj
2012. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"csak sírdogálok, napok óta..."

Ne légy bolond! Gondolj arra, milyen szép percek várnak Rád az Új szerelemben, a jelenlegi pároddal pedig csak beőszülnél 2 év alatt! A múltat pedig ne sirasd egy percig sem. Szép volt, de megromlott. Lépni kell. Soha ne a múltból táplálkozz, hanem a jövőből, és ne legyél saját magad ellensége 1-2 megtévesztő szép emlék miatt!! Hajrá!! Szurkolok Neked! Szebb Jövőt! :)

2012. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Előtte azért csak közöld a férjeddel, mi a problémád és milyen következményekre számíthat.
2012. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A sírdogálástól megoldódik a probléma? És a változtatástól? Kérdés?
2012. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!