Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne öcsémet rávenni,...

Hogy lehetne öcsémet rávenni, hogy legyen szíves többet besegíteni itthon, és hogy ha nagy nehezen megmozdul, ne pimaszkodjon?

Figyelt kérdés
Érettségiig a szüleink nem is kérték, hogy segítsen be, tanulnia kell alapon, amióta leérettségizett, azóta viszont mindig kihúzza magát valami programmal az itthoni segítség alól, és ha véletlenül mégis besegít, akkor nagyon pimasz megjegyzéseket tesz, anyunak is. Én nem érek rá helyette is elvégezni mindent, segítek, de nekem meg itt az államvizsga, és amikor nem segít, akkor velem is veszekednek, és így nem tudok koncentrálni. Elköltözni nincs kihez nincs miből, jelenleg állást is keresek. Jó lenne, ha nem veszekedések mennének állandóan azért, mert öcsémnek fáj megmozdulni a család közös ügyeiben. Van, aki ezt valahogy már megoldotta? Ötleteket kérek, mert már kifogytam. Volt megbeszélés, volt, hogy bezárkóztam a szobámba tanulni, de az üvegajtón minden behallatszik. Panelben meg nem bömböltethetek örökké se tévét se mást, hogy ne halljam.
2009. júl. 10. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10:06 - Seggbe rúgnám, de ő az erősebb sajnos. Egyszer volt már, hogy elszállt a kezem, erre úgy megszorította egy kézzel a csuklómat, hogy elpattant benne egy ér, és több hétig fel volt dagadva.


Érdekes, hogy amikor el kellett mennem, mert fix dolgom volt, akkor megcsinált valamit a barátnőjével, de most megint elutazott, és persze a mosatlant itt hagyta.


No, mindegy, amint találok munkát, megint nem fog érdekelni (csak rengeteg a csaló...), és folytatom a gyűjtést, hogy legyen miből elköltözni.

2009. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"Száll egy pofon a szélben..."
2009. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előttem szóló írja: Két hatalmas sallert neki.
2009. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13:55 hsz-t én írtam, csak nem tudtam ezzel belépni. Szóval a pofon nem megoldás, mert öcsém erős, és az erejével nincs tisztában.
2009. júl. 16. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!