Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Talán Páhiban van egy látnok....

Talán Páhiban van egy látnok. Ki ő és hogyan lehet hozzá eljutni? Ő szokott a bács - kiskun megyei rendőrségnek is "besegíteni".

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 15:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
6%
páhi közelében lakok.. soha életemben nem hallottam még ezt a marhaságot már ne is haragudj :DD mármint lehet hogy van ott látnok de a rendőrös dolog nemhinném hogy valós.
2010. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is Páhi közeléből származom. Valóban létezik ez a Jósnő.Úgy tudom hogy Anitának hívják.Kiskőrös felől érkezve a településre-az első házak valamelyikében lakik.

Sajnos nem tudom megadni a számát,már nincs meg,de én nem tudtam elérni, amikor szerettem volna menni hozzá.Valóban-dolgozik a rendőrségnek!!

Munkájáról hallottam pozitívat és negatívat is egyaránt.Balesetet megjósolt!! de,panelházban lakónak kerítésfestést mondott. :)

Ennyit tudtam róla írni Neked!

További kellemes információszerzést!

Üdv:Lucika

2010. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megtaláltam és időpontot is kaptam.
2010. jún. 28. 08:21
 4/15 anonim válasza:

Szia, és meg tudnád adni az elérhetőségét!


Köszönöm Szépen!

2010. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nekem is elküldené valaki az elérhetőségét? vagy ide megírná?
2012. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 parmelia válasza:
én is szeretné lemenni hozzá, megkaphatnám az elérhetőségét?
2012. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Rozsa2309 válasza:
.Sziasztok!megtudná valaki adni a Páhi jósnö elérhetöségét!nagyon szépen köszönöm
2012. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Vicus89 válasza:

El tudná nekem küldeni valaki a számát? Fontos lenne!!!Itt vagy privátba

Előre is köszönöm!!!

2013. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bfarky válasza:
100%
Had meseljem el az en sztorimat. Ket evvel ezelott meg en is hittem benne. A jelennel kapcsolatban bamulatos, hogy mennyi mindent ki tud olvasni "lat", a jovovel kapcsolatban mindent elhittem neki. Ahogy igy visszanezek kb 10%-a volt valoban ugy, ahogy o mondta, hogy lesz. Azt mondta, hogy ki fogok venni egy uzemet a sutemenyeimnek (amit akkor mar ket eve csinaltam) es meg fogok belole gazdagodni, egyre tobb rendelesem lesz, reszleteket mondott stb. Na ez annyira igaz, hogy az elmult egy evet, amiota kivettuk az uzemet alig birtuk fenntartani, annyira nem volt bevetel. En persze mindent megtettem amit tudtam, emailek, hirdetesek stb. Mikor mar nem tudtam fizetni tovabb es holnap adom vissza a kulcsokat, akkor felhivtam, hogy megis hogy mukodik ez, hogy ennyire az ellentete jon be annak amiket mond. Erre szo szerint azt mondta, hogy ha hulye vagyok az uzlethez az nem az o hibaja! Erre en csak annyit kerdeznek, ha o ilyen jo jos akkor azt miert nem latta regebben, hogy "hulye" vagyok hozza, bele se kezdjek mert semmi nem lesz belole??? En csak annyit mondok, mindenki elje a maga eletet, az ilyen "latok" csak a penztarcatokat szivja, es eleteket tehet tonkre azzal, hogy biztok valamiben hogy bejon es total az ellenkezoje fog tortenni. A masik, hogy aki jos, vagy lato miert nem latja a lottoszamokat es jatsza meg, hogy eleg penze legyen es ne a szerencsetlen embereket akiknek nem tul sok van verje at!!!! Keruljetek el!!!
2013. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kukta25 válasza:
100%

Mielőtt választaná is valaki a látnokot az Erikát Páhiban! Anyám járt Nála és lesúlytott amit mondott Rólam, ugyanis összeboronált Anyám egyik munkatársával akit Anyám barátként nagyon kedvelt.Soha életemben nem volt viszonyom ezzel az emberrel, a látnok arra hivatkozva mondta hogy az Én erkölcsöm olyan hogy mindegy a korosztály bárkivel létesítek kapcsolatot. Anyám előtt mindig nyitott könyv volt az életem. Azt is mondta meg fogom tagadni Anyámat.Anyám teljesen beleélte magát és sokszor mondta hogy úgy is meg fogsz tagadni.. stb. Az ügy miatt nagyon eldurvult a kapcsolatom vele sokszor veszekedtünk, mert nem hitt Nekem, hiába bizonyítottam be hogy akkor a főiskolán volt élettársam és nem a munkatársával voltam.

Olyan lelki sérülést okozott Nekem ez a látnok, hogy Anyámmal teljesen elhidegült lett a kapcsolatom, és csak miértekre keresem a választ, hogy egy ismeretlen tönkre tett, mert Anyám jobban hitt Neki mint Nekem .Teljesen kimerült lettem hogy bizonyítsam az erkölcsömet az Anyám felé!Mikor felhívtam a látnokot hogy tisztázzam az ügyet tulajdonképpen szembesítést akartam, lecsapta a telefont! Remélem látja mindenki hogy mit tud okozni egy ilyen képesség!

2013. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!