Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ingával lehet jósolni? Ha...

Ingával lehet jósolni? Ha igen, hogyan? Honnan tudom, hogy nem a tudatos énem válaszol?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 15:58
 1/7 N.Balu ***** válasza:

Ingával lehet jósolni?

Igen.


Ha igen, hogyan?

Általában a hátunk vonalával merőleges mozgás az igen, a párhuzamos a nem. Engedd el a fantáziádat! Térkép, kép feletti keresgélés, vagy csak gondolsz valamire, stb.


Honnan tudom, hogy nem a tudatos énem válaszol?

Ha ezt nem tudod, akkor sehogy. Ha nem tudod kiüresíteni az elméd, akkor neki se állj.

2010. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Talán túl sokat agyalok rajta... rendszeresen meditálok, tehát a tudatom kiürítésével nincs gondom. Egyedül az zavar össze, hogy egyértelműen tudom tudatosan irányítani-már többektől hallottam ezt- és sokat agyalok azon, hogy most vajon azért kaptam-e ezt a választ, mert ezt akartam kapni... Talán akkor hallgatok a bölcsebb bensőmre, és nem ragozom túl, egyszerűen lazítok, kiürítem az elmémet és úgy használom...

Köszönöm.

2010. júl. 24. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

Az inga csak a benned lakozó válaszokat, vagy az általad vágyott választ mutatja meg.

2010. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Nem... És az inga nem is válaszol... Vagy a szél mozgatja... Vagy pedig -mivel a mágneses pólusok állandóan mozognak- így a mágneses vonalak is mozognak, és ezek mentén mozdul el az inga... De hogy bármi paranormális tevékenység történne közbe??? Hát kötve se hiszem...
2010. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ingát a kezeddel te magad mozgatod - többnyire öntudatlanul (vagyis nem a tudatos, hanem a tudattalan agyad parancsára).


Ezt nagyon egyszerű kipróbálni: ha a kezed rögzíted valahogyan (pl. megfogsz valamit), akkor az inga szépen megáll.

2010. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Jósolni nem. Te nem tudod a jövőt szerintem.. legalábbis én ugy tom h a jövöről nem ad választ. Egyébként meg müködik. aki nem hiszi el, bekaphatja azt amim nincs.
2010. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az inga csak segédeszköz, a kérdésekre nem közvetlenül az válaszol, csupán közvetít, jelez.

A jövőt nem véletlenül fedi homály. A jelenben élsz, azzal kell foglalkoznod. Persze ésszel, azaz be lehet/kell kalkulálni jövőbeni események várható megtörténtét.

NEM UGYANAZ: élj a mának ÉS élj a mában! Utóbbi a helyes.

2010. aug. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!