Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek végleg tönkretette...

Szerintetek végleg tönkretettem mindent? El fog hagyni?

Figyelt kérdés
Kisiskolás koromban nagyon belezúgtam egy fiúba, aki két évvel járt felettem. Most már gimis vagyok, ugyanabba a suliba járunk. Jóképű, sportos, éltanuló, én pedig egy szürke kisegér voltam. A helyi színtársulat tagja, ahová én is beiratkoztam miatta. Mivel semmi tehetségem nincs a színészethez és egyébként is lámpalázas vagyok, így díszleteket festek. A lényeg, hogy egy előadás előtt jobban megismerkedtünk, mert lassan haladtunk a díszletekkel és ő is ott maradt segíteni. Azután elhívott randira (madarat lehetett volna velem fogatni). Nagyon figyelmes, romantikus volt, este hazakísért, és a házunk előtt megtörtént az első csók. Ennek három hete.. Viszont tegnap előtt mindent elrontottam. Elmentünk fagyizni, majd leültünk egy padra beszélgetni. Mesélt nekem a jövőjéről, a terveiről. Majd viccesen mondtam neki, hogy ha gondolja, elköltözhetünk Toscanába, (ez a kedvenc helye, ahol a nagynénje is él) mert ott majd az esetleges gyerekeink is szép környezet között fognak felnőni. Nagyon kikerekedett a szeme, én is elszégyelltem magam. Megkérdezte, honnan tudok ezekről, mivel erről még nem mesélt. Akkor elárultam neki, hogy évek óta gyűjtöm egy füzetbe az információkat róla :S Gondolkodási időt kért tőlem, mert azt hiszi, hogy nem is belé vagyok szerelmes, hanem egy általam kreált fantáziaképbe. Azóta sem keresett, teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek helyre tudnám hozni? Ha szakítana velem, sosem bocsájtanám meg magamnak :(
2012. júl. 5. 15:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Szakítottunk :(

De tapintatos volt, megígérte, hogy nem mondja el senkinek a történteket.

Nagyon sajnálom :(

2012. júl. 6. 00:08
 22/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem, rendes srácnak tűnik, jó fej, szerintem ennyit meg lehetne bocsátani :(

Sajnálom :(

2012. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkozott a dolgon, de már nem tud rám úgy nézni, mint előtte. Akárhogyan is szeretné.. :(
2012. júl. 6. 00:53
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöket megértelek. De nekem is sok lenne, ha valaki infókat gyűjtene rólam és megszállottan rajongana értem.
2012. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom én is:(

A srác viszont úriember, minden elismerésem az övé; sajnos ritka az ő korában! Bár gondolom ez téged nem vígasztal. Vígasztaljon a tudat, hogy tanultál egy fontos dolgot (nem kémkedünk, vagy ha igen az maradjon örökre titok:D), és remélem szereztél egy csomó önbizalmat a jövőre nézve. Látod, a suli legjobb pasija is észrevett, nem lehetsz tehát szürke kisegér;) További minden szépet és jót kívánok!:)

2012. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(


De ha egy társulatban vagytok, fogtok még találkozni, és hátha meggondolja magát :)

2012. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!