Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek végleg tönkretette...

Szerintetek végleg tönkretettem mindent? El fog hagyni?

Figyelt kérdés
Kisiskolás koromban nagyon belezúgtam egy fiúba, aki két évvel járt felettem. Most már gimis vagyok, ugyanabba a suliba járunk. Jóképű, sportos, éltanuló, én pedig egy szürke kisegér voltam. A helyi színtársulat tagja, ahová én is beiratkoztam miatta. Mivel semmi tehetségem nincs a színészethez és egyébként is lámpalázas vagyok, így díszleteket festek. A lényeg, hogy egy előadás előtt jobban megismerkedtünk, mert lassan haladtunk a díszletekkel és ő is ott maradt segíteni. Azután elhívott randira (madarat lehetett volna velem fogatni). Nagyon figyelmes, romantikus volt, este hazakísért, és a házunk előtt megtörtént az első csók. Ennek három hete.. Viszont tegnap előtt mindent elrontottam. Elmentünk fagyizni, majd leültünk egy padra beszélgetni. Mesélt nekem a jövőjéről, a terveiről. Majd viccesen mondtam neki, hogy ha gondolja, elköltözhetünk Toscanába, (ez a kedvenc helye, ahol a nagynénje is él) mert ott majd az esetleges gyerekeink is szép környezet között fognak felnőni. Nagyon kikerekedett a szeme, én is elszégyelltem magam. Megkérdezte, honnan tudok ezekről, mivel erről még nem mesélt. Akkor elárultam neki, hogy évek óta gyűjtöm egy füzetbe az információkat róla :S Gondolkodási időt kért tőlem, mert azt hiszi, hogy nem is belé vagyok szerelmes, hanem egy általam kreált fantáziaképbe. Azóta sem keresett, teljesen tanácstalan vagyok. Szerintetek helyre tudnám hozni? Ha szakítana velem, sosem bocsájtanám meg magamnak :(
2012. júl. 5. 15:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ajj te lány,minek mondtad el h van ilyen füzeted?egyáltalán miért van ilyen füzeted?én is kiakadnék a pasi helyében h esetleg dilis vagy, vagy megszállott...:(nem azért mondom h bántsalak de azért be kell látnod ez elég meredek...
2012. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy én rontottam el. Csak őszinte akartam lenni hozzá.. most pedig biztos azt hiszi, hogy egy fanatikus vagyok :(
2012. júl. 5. 15:56
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A fiú helyében biztos, hogy megszakítanék veled minden kapcsolatot. Füzetet vezetni valakiről baromi ijesztő, eddig csak a Gyilkos elmékben meg hasonló krimisorozatokban láttam ilyet. Készülj fel rá, hogy ennyi volt a kapcsolatotok.
2012. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és az sem szerencsés, ha 3 hét után a leendő gyerekeitekről beszélsz valakinek.
2012. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszi..? Szerintem jól hiszi. Akármit is dönt a fiú, fogadd el.

A másik: 3 hét után gyerekekről beszélsz neki??:D Ez még meredekebb, mint a füzet...vagyis inkább egy szinten vannak:D Még jó hogy szét nem küldted az esküvői meghívóitokat:D

Gyógyulj ki ebből a srácból nagyon gyorsan. Vagy ha ad még egy esélyt, akkor próbáld ne enniyre komolyan venni. Te fogsz jobban járni...vagy rosszabbul, ha továbbra is emészted magad.

2012. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

3 hét után családot tervezel vele, és elárulod, hogy füzetet vezetsz róla.

Ne gondolja, hogy paranoiás vagy?

2012. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A füzet dolog még nagyon régen indult. Utolsó bejegyzésem gimi első hetéből való, már nem írom. Nem tudom, hogy fel merjem e hívni. Akkor azt mondta, hogy nem a "gyerek" dolog dolog aggasztja, mert azt csak viccesen mondtam. Hanem, hogy többet tudok róla, mint gondolná.
2012. júl. 5. 16:16
 8/26 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető, hogy kiakadt azon, hogy a gimi első hetétől megfigyelés alatt volt és kémkedtél utána mint egy flúgos eszelős. felhívhatod, de tuti le fog rázni.

Remélem tanultál az esetből és legközelebb nem leszel ilyen kis eszelős.

2012. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem mondom ezt eléggé elszúrtad.Én azt tanácsolnám,hogy ne hívd fel,de ilyenkor nem ésszel gondolkodik az ember,hanem szívvel.Ha úgy döntesz,hogy felhívod hagyd,hogy ő beszéljen.Kérdezd meg,hogy szeretne még találkozni veled...Tanulj a hibádból.Nem kell soha ennyire kitárulkoznod egy fiú előtt,mert nem lesz ami motiválja,hiszen simán beadtad a derekad 3 hét után.Drukkolok,majd írd meg a fejleményeket.
2012. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire durva az a füzet? Ha nem annyira, ajánld fel, hogy megmutatod neki, és akkor tudni fog róla, hogy mit tudsz.
2012. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!