Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » NEM KAMU! Mit gondoltok erről?

NEM KAMU! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A nagybátyám felesége volt az egyik szerencsés nyertes a legutóbbi nagy lotto játékban. kb 2 milliárd forintot nyert, és már megkapta a pénzt. Lelépett dubaiba és még egy képeslapot sem küldött. (de előtte 3 évig anyukámnál lakott és mivel szegény volt eltartottuk, és ő így meghálálta)
2012. júl. 5. 15:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%
Azért ez rossz feltételezés, mert senki nem olyan idióta, hogy hagyja, hogy himsoviniszta arab férfiak verjék és feküdjenek le vele, ha nincs szüksége a pénzre. Szóval utolsó, most hü*lyeséget mondtál.
2012. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
sajnos kamu mert nem pénzben kapod hanem szépen lassan állampapírokban stb
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

Átérzem a problémádat.


Már csak azért is, mert az unokahugom nénikéje volt a másik nyertes.

2012. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
A keresztanyukám sógornőjének a fia volt az egyik, úgyhogy itt valaki kamuzik.
2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
így van. Pénzbe nem kaphatod. Az árán tyúk, liba vagy kacsatollat kapsz, azt a ladás tollfelvásárlónak eladod és így lesz pénzed.
2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Hát így jártatok!
2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%

ma 15:19

nem igaz.


A tévében is benne volt,és pár éve én is nyertem(igaz én csak 17 milliót) Bankszámlára kapja meg az ember a pénzt.

Szóval a mostani nyertesek is megkapjták a 2-3 milliárdot,de bankszámlán.

2012. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

15:19-es ezt honnan tudod?

A tévében csak annyit mondtak, hogy készpénzben nem lehet kérni, akárhogy máshogy igen. Bankszámlára, stb. Nem hiszem, hogy az akkor már én pénzemmel ők rendelkezzenek,főleg nem azzal, hogy mikor kapom meg. Szerintem ez Alkotmányba és/vagy törvénybe ütközik.

Vagy rosszul tudom? Nem kötekedek, csak kíváncsi vagyok.

2012. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő volt a nyertes, ővé a pénz, azt csinál vele, amit akar. Lehet, hogy így akarja elkerülni azt, hogy a nyakára járó rokonság pokollá tegye az életét („csak 30 milliót adj nekem, neked még úgyis vagy 1970”, „csak egy ilyen ajándékot kaptam tőled, mikor olyan gazdag vagy?”, stb…).

Nem biztos, hogy ez volt a legjobb döntés, de otthon maradás is pocsék életet eredményezett volna számára.

2012. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%

15:17-es. Te írtál hülyeséget azzal hogy a kommentemet ennyire komolyan vetted.

De amúgy ennyi erővel az arab nők is hülyék amiért nem hajlandóak az életvitelükön változtatni és hagyják magukat elnyomni meg bebugyolálni magukat az utolsó négyzetcentiméterig. Hidd el sok mindenkinek biztos megéri "dubajozni" még ezekkel az apró velejárókkal együtt is.

Egyébként azt hallottam hogy az arab férfiak nagyon jól bánnak az ágyban az európai nőkkel.


Na de ne térjünk el a kérdéstől ennyire. :)

2012. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!