Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A dolog már hónapokkal ezelőtt történt, de még mindig időről-időre eszembe jut.. és olyankor nagyon elszomorodom.

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Az említett esetkor éreztem, hogy távolodik tőlem, nem volt figyelmes velem és nem éreztem, hogy szeret. Próbáltam vele megbeszélni, de azt hajtogatta nincs semmi probléma és csak beképzelem vagy pedig azt mondta túl sok időm van gondolkodni. De én csak nem tudtam megnyugodni, ugyanis éreztem hogy baj van...és akkor nekem hiába beszél.

Munkája miatt 1 hétre külföldre kellett utaznia, ezt már megszoktam félévente 1szer előfordul, soha nem volt probléma megbízunk egymásba. De akkor nagyon rosszul fogadtam, hogy elmegy. "Üvöltött bennem egy megérzés, hogy legyek résen" Párom elment és én nem tudtam megnyugodni. (Hiába próbáltam) Valami oknál vezérelve kitaláltam hogy megnézem a levelezéseit, mailcímeit hátha megtudok belőle valamit. (3év alatt egyszer sem csináltam ilyet, tudtam a jelszavait de szerintem ő már rég elfelejtette, hogy tudom és nekem is sokáig kellett gondolkodnom mire eszembe jutott) Persze megtaláltam amit kerestem. Párom szobát foglalt egy szállodába, az előtti napon mikor elvileg haza kellett volna érnie. Teljesen kikészültem. Barátnőim próbálták tartani bennem a lelket, sőt még le is csesztek hogy lehet nekem lesz meglepetés mivel az időtájt nem voltunk túl jó viszonyban. De én biztos voltam benne, hogy a foglalás nem az én meglepetésem.

Vártam, hogy teljenek a napok és kiderüljön minden...aztán párom 1 nappal előbb ért haza. Meglepetést és örömöt éreztem ugyanakkor volt bennem egy jó adag bizonytalanság. Annyit bírtam kinyögni, hogy "hogyhogy hamarabb jött haza" ő csak annyit mondott, "azért mert hiányoztál és meg akartam mondani mennyire szeretlek"

Nem mondtam el neki, hogy tudok a foglalásról. Nem kérdeztem kivel akart megcsalni. Nem mondtam semmit.

Azóta látom rajta és érzem hogy jobban ragaszkodik hozzám mint eddig. Talán mélyebb érzéseket érzek felőle mint a kapcsolatunk elején. De a tények akkor is ott vannak. Valószínű meg akart csalni, nem csak a gondolati szintig jutott el, hisz szobát is foglalt. Valami nem volt neki elég, valami nem volt jó neki és ahelyett hogy elmondta volna, megbeszéltük volna ezt csinálta.

Velem volt a foglalás estélyén valószínű nem csalt meg, de honnan tudhatom mikor lesz ilyen legközelebb?! Nem tudok benne újra megbízni és nem merem ezt vele megbeszélni. Ha elmondanám, hogy kutakodtam utána csalódna bennem.

Mit gondoltok erről? Mit tettetek volna ebben a szituációban?


2012. jún. 26. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak gondolati szintig jutott el, az jó, nem?

Ha azóta változott a veled való viszonya, az jó, nem?

Lehet, hogy csak ez kellett neki...

De a titkolózást ne vesd a szemére, mert te is hasonlóan cselekedtél.

Szerintem éljetek tovább, ahogy eddig (vagy még jobban) - de azért "tartsd szárazon a puskaport"

2012. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, a női megérzés ritkán csal, és aki keres az végül talál is általában.

Sajnos én biztos nem bírnám ki, hogy ne kérjem számon, hiszen így nem tudnál benne megbízni...viszont a férfiak 99%-a még egyértelmű bizonyíték esetén is körömszakadtáig tagad. Nem tudom, mi lenne a jó megoldás de ezt tisztáznotok kell!

2012. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Számomra egy 3 éves kapcsolatban idáig eljutni már a véget jelentené. Egyszerűen túl kevés az idő ahhoz, hogy az ilyesmit megbocsássam. Viszont előtte mindenképpen elmondanám neki, hogy mit találtam és kérdőre vonnám.
2012. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy a külföldi út alkalmat adott rá, hogy végiggondolja a kapcsolatotokat, ami elmondásod szerint nem volt túl jó az elutazása előtt és arra jutott, hogy szeret téged és veled akar maradni? Minden kapcsolatban vannak mélypontok, amikor szükséges kicsit távolabbról végigtekinteni a dolgokon és lehet neki erre volt most szüksége, hogy meglássa mit jelentesz neki. És a szobát azért foglalta le, hogy ha arra jutna a gondolkodásban, hogy vége, akkor ne kelljen hazamennie.
2012. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!