Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem nem tudom kezelni...

Azt hiszem nem tudom kezelni a helyzetet. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozunk a párommal egy ideje.Közös számlát nyitottunk.Tegnap megállapodott egy közös lakás kibérlésében.Gyerekvállalás miatt gyógyszert szedek.

Nincs másik nõ az életében.Együtt dolgozunk és élünk.Erre ma közli,hogy egyre kevésbé látja a közös jövõnket.

Fogalmam sincs mit gondoljak.

Elõre is köszönöm a válaszokat.


2012. máj. 16. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mondd már meg őszintén, miért nem őt kérdezed, hogy mi a baja??
2012. máj. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt mi idegenek nem tudjuk eldönteni. Esetleg kérd meg, hogy homályos hülyeségek helyett beszéljen nyíltan, és ne hagyjon téged ilyen kétségek között. Ez a legkevesebb, amit megérdemelsz.
2012. máj. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
1. vagyok, a második egy másik valaki, mielőtt félreérthető lenne :D
2012. máj. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Természetesen megkérdeztem tõle,hogy mi a baja.A gyermektelenségre hivatkozott.(14 hónapja vagyunk orvosilag az ügyön)

Már van egy fiam.2.5éve vagyunk együtt.

2012. máj. 16. 04:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Teljesen lesokkolt az egész,ezért kérem idegen emberek véleményét.
2012. máj. 16. 04:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt nem értem igazán,hogy miért cselekszik mást,mint amit mond.
2012. máj. 16. 04:47
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem szeret Téged ha amiatt hagyna el mert még nem szültél neki...milyen ember ez? Inkább Te hagyd ott még most!
2012. máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak is pont úgy vágynak gyerekre mint a nők. Ők is lehetnek csalódottak, ők is elkeseredhetnek néha, és igen, ők is tehetnek olyan kijelentéseket, amit nem pont úgy gondolnak.

Szerintem közöld tényként, hogy IGEN, lehet hogy nem fog összejönni a baba. Ha jól értem a fiad nem tőle van. Kérdezd meg tőle, hogy ha nem lesz baba, akkor mit szeretne. Ha a válasza az, hogy különmentek, akkor lépj le már most, mert egy olyan férfinek aki nem akar téged igazán nem érdemes gyereket szülni.

Mi is hasonló helyzetben vagyunk, de mi még orvosig nem jutottunk el, viszont már két missed-ab-on túl vagyunk. Két fiam van az előző házasságomból, őket nevelgetjük. A kérdéseket én is feltettem a férjemnek, de az ő válasza az volt, hogy amellett hogy biztos benne, hogy majd összejön a baba, akkor is szeretni fog ha nem. Eszébe se jutott emiatt lelépni, de látom rajta, hogy borzasztó nehéz neki is ez a helyzet.

Próbáld megérteni, és beszélgessetek a témáról sokat.

2012. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy attól fél, neked már van gyereked, és nem tartod annyira fontosnak, hogy legyen még egy. Vagy valami nyomasztja, szintén gyerekvállalás témakörben. Le kell ülnöd vele, ésjó alaposan átbeszélni,nyugodt körülmények között.

Itt csak tippeket kaphatsz, de nem biztos, hogy az jó neked...

2012. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Idegenek vagytok,mégis lelket tudtok önteni belém

Köszönöm Nektek!!!!!!

2012. máj. 16. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!