Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Babát várok és...

Mit csináljak? Babát várok és elhagyott minket az apa.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy lehet túl lépni egy ilyenen. Még nagyon az elején vagyok (6hét) és nem érzem, hogy a baba elég erőt adna, hogy mindezt épésszel túléljem. Folyamatosan csak sírok és sírok. Azt mondta, hogy tőle meg is tarthatod, de bírkózzak meg vele egyedül.

Nem tudom, hogy képes lennék e abortuszra.

Segítsetek kérlek! Hogy kaphatnám vissza? Szeretlem és hiányzik! Azt mondta, hogy nem a baba miatt hagy el, hanem már szerinte nem megy. Pedig nem is volt sok vitánk és csak a terhesség miatt voltam, vagyok ideges. Persze mostmár miatta is.



2012. júl. 5. 09:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Jól írta az utolsó,meg persze még páran.Igen, szar ember az aki a párját a legkisebb baj miatt is elhagyja!!!Szar ember.Ennyi.Ilyen emberre ne tervezz!!Ott a picid érte mindent ki kell bírnod.Ne alázkodj meg,azt meg főleg ne tedd,hogy magadat okolod,hogy elhagyott.Elhagyott,mert menni akart.Milyen ember az aki menekülőre fogja.Tervezett baba volt,nem te akartad megfogni!!

Ne keresd,hátha magától észhez tér,de én ilyen embert nem fogadnék vissza.Szegény babát nagyon sajnálom,meg persze téged is:(

2012. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ne védd már. Én nagyon hisztis voltam, állandóan úton voltam, de ha kettesben voltunk, mindig szekáltam, szülés után pedig még durvább lett, szerencsére túl vagyok rajta, de ez nem indok, hogy cserben hagyjon. Egy szar alak, ahogy a többiek Írják. Ha most elhagyott, egy percig se gondolkodna, ha meglenne a baba. Döntsd el, hogy megtartod e a picit, de vele ne nagyon számolj.
2012. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább magadat szedd rendbe.Mi van ha visszajön?Mi van ha nem?Neked ÖNMAGADDAL kell egy egész életet leélni.Te is beismered,hogy problémáid vannak.Akkor miért nem a megoldást keresed a tűzoltás helyett? Igenis menj szakemberhez és kapard magad össze!
2012. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Édesistenem...és mégis mitől rezelt be szegénykém?? Attól hogy végre édesapa lesz, hogy lesz egy gyönyörű, szerető családja? Tényleg rohadt ijesztő helyzet...gondolkozzál már kicsit...

Ha nem tudod fizetni a hiteled, na az ijesztő!!!

Az hogy gyereked születik(TERVEZETTEN)az egy csoda!

És igen, azért menekül mert egy egoista fasz, akinek a gondolkodása felér egy 4 évesével.

2012. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Azért meghallgatnám az ő verzióját is, biztos más baja van.

A kommentjeid után el tudom képzelni, hogy sokszor ráerőltetted magadat, nem? Valamiből csak elege lett.

2012. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az első dolog hogy mennyi ideje hagyott el? Mert képzeld el apukámék is 6 éve együtt éltek már és nevelte a féltestvéreimet anyum előző házasságából mikor jöttem és apukám ennek ellenére úgy berezelt és hazaköltözött anyukához. Kellett neki kb egy hét, és ettől függetlenül nagyon jó apa lett és soha nem volt ilyen többet.

A másik rész, hogy egy hónap hisztitől valaki nem hagyja el a párját, annál azért több kell. Szerintem ne keresd őt, vissza megy ő magától is.

2012. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem szabad arra alapozva megszülni egy gyereket,h majd ha meglátja az apa, úgyis megszereti. Hát vagy nem. Ha ez mindig így történne, nem lenne egy csonka család sem.
2012. júl. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!