Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Babát várok és...

Mit csináljak? Babát várok és elhagyott minket az apa.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy lehet túl lépni egy ilyenen. Még nagyon az elején vagyok (6hét) és nem érzem, hogy a baba elég erőt adna, hogy mindezt épésszel túléljem. Folyamatosan csak sírok és sírok. Azt mondta, hogy tőle meg is tarthatod, de bírkózzak meg vele egyedül.

Nem tudom, hogy képes lennék e abortuszra.

Segítsetek kérlek! Hogy kaphatnám vissza? Szeretlem és hiányzik! Azt mondta, hogy nem a baba miatt hagy el, hanem már szerinte nem megy. Pedig nem is volt sok vitánk és csak a terhesség miatt voltam, vagyok ideges. Persze mostmár miatta is.



2012. júl. 5. 09:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy? Van munkád? Van hol laknod? El tudod tartani a babát és magadat? Lesz segítséged? Ezeket kell mérlegelned, mert nagy valószínűséggel nem jön vissza az apa.
2012. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%

Elhagyott, és vissza akarod szerezni? Önbecsülés hol van?

Döntsd el, mit szeretnél, megtartani a gyereket, (de arra ne gondolj, hogy ezzel visszaszerzed, mert nem fog menni), vagy nem tartod meg.


Sokra nem mész azzal, hogy te szereted, mert ő már nem szeret. Ezt kellene felfogni, és akkor talán jó döntést hoznál.

2012. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

Ha az apa nem jön vissza,akkor legyél képes az abortuszra!

Csak akkor tartsd meg,ha van hol laknod,van elég magas jövedelmed,hogy 18 éves koráig felneveld. Gondolj arra is,hogy kisgyerekkel nem fog alkalmazni senki. Akkor miből akartok megélni? A gyerek nem babaruha,amit ha megunok,eldobom. Neki rendes otthonra,normális anyagi körülményekre van szüksége,és apára is!

2012. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
Érthető, hogy nagyon ki vagy borulva, de komolyan a babát ölnéd meg a férjed hiánya miatt?! Ha van hol laknod, és van annyi pénzed, akkor nehogy elvetesd. Elméletileg azért vetetnéd el, hogy ne legyen olyan élete, amiben nem szerepel az apa. Szerinted melyik a jobb? Ha egyáltalán nincs élete, vagy ha van, de az nem olyan teljes, mint egy "normális" babának?
2012. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
1%
Sztem fél az elkötelezettsegtöl.minek neked gyerek hány éves vagy?feltudod egyedül nevelni?add örökbe
2012. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%

Egyáltalán milyen idősek vagytok?

Dolgoztok már, van munkahely, lakás, biztos anyagi háttér egy baba-váráshoz, vagy mindezt úgy gondoltad, ha nem is teljes mértékben a baba papája, majd a szülők segítsége révén biztosítjátok?


Ha a papa elhagyott téged és a születendő gyermeket, lehet, hogy jobban belegondolt ezekbe a dolgokba, és mivel (esetleg) téged nem tudott arról meggyőzni, hogy korai még, neked nincs jogod ahhoz, hogy erőszakkal, vagy éppen egy baba megszülésével magad mellé kösd akár egy egész életre.


Ha ő már kezdetektől nem akarta ezt a babát, neked nincs jogod vele ellentétesen döntened, vagy pedig azt csak a "saját szakálladra" teheted, őt nem kötelezheted ilyesmire.

2012. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Örökbeadni? Miután megszültem? Nem tudnék úgy élni, hogy a gyerekem másnál van, nem ismer. Az se biztos, hogy abortusz után tükörbe tudnék nézni. De nem lesz az, hogy nem lesz apja és az apa életét se teszem tönkre...

26 éves vagyok és terveztük a babát. Egy hónapja még mosolyogva beszéltünk arról, hogy mi lesz ha jön...

Nem értem, hogy mi lett... Elszúrtam! Nagyon hisztis voltam és ezzel elüldöztem. Nem hagytam neki levegőt... Ígértem én fűt-fát, azt mondta nem hiszi, hogy ezek után menne. Egyszerűen ő nem érzi, amit én: a reggeli hányingert stb.

2012. júl. 5. 10:19
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Kevés infót írtál.Pl a te jövedelmedből is fel tudod nevelni?Amúgy ilyen embert miért akarsz visszaszerezni??
2012. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy a hiszti miatt hagyott volna el, de jól csinálja a pasi: már magadat okolod, hogy te voltál a hibás, ő meg a szegény......


Van benned tartás?

2012. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyitől elhagyott, akkor ez a részéről nem lehetett valami komoly. Gyáva és önző ember lehet, aki nem képes a legkisebb problémával sem megbirkózni hanem inkább tovább áll.
2012. júl. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!