Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Babát várok és...

Mit csináljak? Babát várok és elhagyott minket az apa.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy lehet túl lépni egy ilyenen. Még nagyon az elején vagyok (6hét) és nem érzem, hogy a baba elég erőt adna, hogy mindezt épésszel túléljem. Folyamatosan csak sírok és sírok. Azt mondta, hogy tőle meg is tarthatod, de bírkózzak meg vele egyedül.

Nem tudom, hogy képes lennék e abortuszra.

Segítsetek kérlek! Hogy kaphatnám vissza? Szeretlem és hiányzik! Azt mondta, hogy nem a baba miatt hagy el, hanem már szerinte nem megy. Pedig nem is volt sok vitánk és csak a terhesség miatt voltam, vagyok ideges. Persze mostmár miatta is.



2012. júl. 5. 09:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

26 évesen biztos nem vetetném el. Van munkám, lakásom, el tudnám tartani. Miután pedig túltettem magam a szerelmi csalódáson, egy jó kis gyerektartási összeget lehúznék róla, ha már ilyen gerinctelen volt. Nem csinálhatja azt amit csinál. Ha vállalod a babát, akkor neki is vállalnia kell a felelősséget.

Még van időd szerencsére, tudsz gondolkozni a dolgon. Szedd össze magad, légy erős és csak rád meg és picire gondolj mikor eldöntöd hogyan tovább. A pasit meg felejtsd el..nehéz, de nem érdemli meg hogy ezen rágódj. Főleg a helyzetet ismerve..

2012. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Jól keresek, sőt nem Mo-on élünk. A családja mellettem van, segítenének. Egyszerűen azzal a gondolattal nem tudok megbírkózni, hogy este senkit nem kell hazavárnom(nunk). Függtem tőle, nekem kell, hogy mellettem legyen. Tudom, hülyén hangzik, de biztonságot nyújtott. Érte éltem! Én azzal tisztában vagyok, hogy gyenge vagyok, inkább ezerszer megalázkodom, mint, hogy ellene forduljak. Nekem mindent nehezebb feldolgozni, mint másoknak. És soha nem értettem, hogy az emberek, hogy lehetnek ilyen erősek. Ha egy kis baj van, rögtön elsírom magam, gyomoridegem van... és a sírás segít, akkor nem fàj.

Mondhatjátok, hogy érzelmileg labilis vagyok, gyenge és nincs tartásom. Tudom! De ettől nem vagyok szar ember és nagyon és érzek. Nem hiszem, hogy ezek miatt ezt érdemeltem. Bocsi, de ez csak úgy kijött.

2012. júl. 5. 10:41
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy ezt érdemelte. Vannak ilye emberek mint te, de épp itt az ideje kilépned ebből a körből. Ha ennyi támogatnak és jól keresel, akkor meg van minden lehetőséged, bárhogy dönthetsz. Pont egy ilyen dolog tud téged megerősíteni, szóval hajrá.
2012. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

most tényleg egy férfi miatt sírsz? aki elhagyja a párját, mikor gyermeket várd? az ő gyermekét? hát...itt bajok vannak.


27/f

2012. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Pedig ha ennyire instabil vagy, nem biztos, hogy képes lennél megbirkózni az anyasággal. Az még keményebb ám.
2012. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

6 hét nem olyan rég volt.Már akkor megmondhatta volna, hogy nem megy.Lehet, hogy mégis csak a baba miatt pánikolt be.

Ezt az alakot akarod megtartani?Aki képes lenne elhagyni ilyen helyzetben és a saját gyereke sem érdekli?Egy gyáva, állhatatlan alak.Szerintem gyerekkel is tudsz majd párt találni magadnak.Találhatsz még nála sokkal különbet.

A legrosszabb helyzetben a baba van, belecsöppen egy ilyen helyzetbe, az apját már most nem érdekli.De persze ki tudja, még változhat a helyzet.Ha majd meglátja a kicsit, talán megszereti és visszamegy hozzátok, ki tudja...

2012. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hiddel az összes reményem csak ebben van. Mert tudom, hogy nem egy szar ember. A szíve és a lelke miatt szerettem bele. A testvérei is csak azt mondják, hogy bepánikolt és hagyjam lenyugodni. De bennem van, hogy és ha nem? Mi van, ha tényleg megváltozott és ő már nem Ő!?!? 7 év sok idő, azt hittem ismerem. :(
2012. júl. 5. 11:04
 18/27 anonim ***** válasza:
24%
Vetesd el, amíg nem késő és kezd új életet.
2012. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mert tudom, hogy nem egy szar ember."

De igen az! Aki a váradós párját otthagyja, mert berezelt az igenis szar ember. És azt írod tervezett baba volt. Ez az ami még szarabb emberré teszi!!!

2012. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Azért mondom, hogy várni kell kicsit.Ha majd meglátja a kicsit, lehet hogy újra a régi lesz.Bár csak úgy lenne.De ha mégsem, akkor be kell látnod, hogy mégsem jó ember és akkor inkább keress mást.Bár előre szólok, hogy egyik sem teljesen normális, de ha jól bánik veled és a gyerekkel, ha nem iszik , biztonságot nyújt, akkor az tökéletesen elég.
2012. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!