Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért mert nem dolgozom...

Azért mert nem dolgozom jelenleg, a wc-t is én húzzam le utána?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megszűnt az állásom, azóta keresek munkát, sajnos nem sok sikerrel. Itt a környéken nincs munkalehetőség. Én a szüleim mellett lakom a barátommal, aki jelenleg Angliába dolgozik. Már teljesen független vagyok tőlük, a saját pénzünkből élünk a barátommal. Volt megtakarított pénzem, pont az ilyen időszakokra, ha esetleg megszűnik a munka, hogy ne a barátom tartson el. Édesanyám kórházban van már régóta, apám meg már 2 hónapja itthon van anya miatt. Sajnos többször műteni kellett anyát a 2 hónap alatt. Mivel nincs most munkám, én ápolom majd anyát, amíg fel nem épül, de még nincs itthon. Ápolom a kertet, takarítom a házat, mosok. Én csinálok mindent. Apám meg csak sörözget. Nagyon szívesen segítek neki, de nekem a saját háztartásunkat is vezetnem kell, munka ügyeket is intézek(már ha van), és nekem kell főznöm is rá(meg öcsémre, aki 14 éves és nem segít semmit!). Apám 42 éves, egészséges férfi. Még csak azt sem mondhatnám, hogy idős, és azért ilyen. És már elegem van, hogy még arra sem képes, hogy a kertben kinyissa a csapot. Ma reggel arra ébredek reggel fél 6-kor, hogy üvöltözi a nevem a kapunál, hogy nyissam ki a csapot. Komolyan nem normális. Ha meg szólok neki, hogy ugyan a mocskos tányért tegye már bele a mosogatóba, ha nem képes elmosogatni, akkor én mekkora szemét vagyok,és önző. Elfáradtam. Arról volt szó, hogy ha apám visszamegy Bécsbe dolgozni, akkor fogok én csinálni mindent. De hogy már 2 hónapja minden napom olyan, hogy reggel nyissam ki a csapot, hogy locsolni tudjon, mosogassak el, főzzek, mossak, ha kell nyírjam le a füvet, sétáltassam meg a kutyát, adjak a macskának kaját, mossak fel minden nap kétszer, mert bemegy a mocskos cipőjével és beviszi a koszt, estére olyan a lakás mintha nem csináltam volna semmit, stb. És ekkor én még nem csináltam semmit otthon. Nekem ez már kicsit sok, hogy amíg ő sörözik egész nap, meg zenét hallgat, addig én, mint egy cseléd, kiszolgálom őt. Hogyan beszélhetnék a fejével, hogy ne bántsam meg? Mert már mindent megpróbáltam. De mindig én voltam a szemét. Öcsém meg még gyerek, neki nyári szünete van, ne zaklassam a házimunkával. Apám szerint.


21/L


2012. júl. 5. 08:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Apád vagyok: Nyisd meg a csapot!"


Kapd be! :D


Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Tényleg nem nekem kell magamat sz.arul érezni.

2012. júl. 5. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!