Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedul allo anyuka vagyok,...

Renata andersen kérdése:

Egyedul allo anyuka vagyok, londonban elek, a kisebbik lanyom 6 eves varakozo listan van, szeptembertol megy iskolaba, jelenleg dolgozom, szeretnek otthon maradni veluk, de nem tudom, milyen tamogatas jar ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ dolgoztál e előtte Angliában.Amíg otthon van a kisebbik gyerek addig jár támogatás a gyerekekre,és ha dolgoztál előtte akkor a lakbért is átfizetik.

Itt nézzél körül [link]

2012. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még annyi,hogyha mind a két gyerek fog iskolába járni,akkor kereshetsz akár napi 6 orás munkát.Nagyon sok segítség van az egyedülálló szülőknek.Én 3 évet ledolgoztam,akkor lettem munkanélküli Londonban,és segítőkészek voltak.Menj el a hozzád tartozó Jobcenterba,és kérdezz rá mik a lehetőségeid.


[link]

2012. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!