Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacmond kérdése:

Mit tegyek? 20 éves fiu vagyok és még egy barátnőm volt életembe . Jelenleg dolgozom és így nem sok szabadidőm van ez is probléma lehet szerintem de valami megoldást kéne találnom

Figyelt kérdés
A napok, hetek egybe folynak és silány minden . Tudom hogy többet kéne eljárnom a szabadidőmbe szinte ithol
2012. jún. 30. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, ha helyesen írnál, az nem lenne probléma.


Másrészt pedig olyan nincs, hogy munka mellett nem lehet csajozni. Haverom is csak azután kezdett. Van fizetésed, el tudsz menni ide-oda. Mozdulj ki, találkozz emberekkel, lesz csajod. Hajrá!

2012. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy aki meg egyetemre jár, azt körülveszik a gyönyörű lányok, nincs ilyen gondja. Neked meg pénzed van, de nincs körülötted senki. Talán el kellene járni szórakozni, fesztiválokra, ott simán becsajozol, a lányok jó része pont ezért megy oda.


Vagy iratkozz be egyetemre, ott is simán megismerhetsz egy lányt. 20 évesen egy munkahely jó anyagilag, de sajnos szociális képességeid rettenetesen le fognak épülni, ha nem vagy azonos korú, értelmes emberek társaságában. Pláne ha lányok nincsenek a közeledben.

2012. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de tényleg nem sok szabadidőm van és nincs kivel mennem bulizni :S egyetemre meg nem mehetek csak azért mert csajozni akarok :S
2012. júl. 29. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!