Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én kérek sokat, vagy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én kérek sokat, vagy ő benne van a hiba?

Figyelt kérdés
Már 3/4éve nem találkoztunk, mert azt mondja, hogy nem ér rá (másik városban lakik, 100km). Nem hív, csak én szoktam őt. Nem keres soha. És állandóan azt mondja, hogy dolga van. Ha felhívom, akkor is leráz, hogy hívjam később. Mindig az a lényeg, hogy neki legyen jó. DE, amikor szóba hoztam, hogy elég, mert nekem ez így nem jó, akkor nem engedte , hogy szakítsunk. Most mit tegyek? Én szeretem, de nem törődik se velem, se az érzéseimmel, se a szükségleteimmel. És azt mondta, hogy én önző vagyok és mindig csak az én érdekeimet tartom szem előtt, pedig én már nagyon régóta türelmes vagyok hozzá.

2012. jún. 18. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100 km-re laktok és nem láttad 9 hónapja? Akkor ez nem is kapcsolat már, úgyhogy felesleges szakítani, egyszerűen lépj tovább.
2012. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, mert ő nem engedi, hogy lemenjek hozzá. Ő meg nem ér rá lejönni(azt mondta). De én tudom, hogy ha valamit nagyon akarunk, akkor szakítunk rá időt.
2012. jún. 18. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ez így nem fog tovább működni...
2012. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Ő már rég mással k.úrogat. És mi az, hogy nem engedi neked a szakítást? Telefonon közlöd vele, hogy kész, végeztél vele, többet ne keressen és ennyi. Éld tovább az életedet. El se hiszem, hogy te komolyan "feláldoztál" 9 hónapot az életedből. Ne legyél már ennyire naiv.
2012. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hív...Te se hívd...ennyi...nem kell magyarázkodni
2012. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!