Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a szüleim 4 éve váltak el, de az előtte lévő 3-4 év borzalmas volt. Anyámmal és az "élettársával" élek, de egyszerűen ez a helyzet szörnyű, utálom ezt a palit, munkanélküli, alkoholista, állandóan cigizik, többször megütötte anyámat és állandó a veszekedés, de anyám mégis tűri, nem értem miért, hisz anyának van állása, és ő tartja el ezt a fickót is. A házunk undorító, még ezt hozzá tenném Feltettem neki a kérdést, hogy a pali vagy én mennyek, ÉS MÉG AZT MONDJA, HOGY ALKALMAZKODJAK. Elmehetnék apáékhoz, velük megbeszéltük, szívesen várnak szép ház, apa barátnője, és nagyi, nem cigiznek nem isznak, mindenki dolgozik, még nincs gyerekük sem. Apával néha összekapunk, elég csúnyán és sok idő kell, hogy kibéküljünk, de lehet megérné ezt az áldozatot, viszont én NAGYON SZERETEM ÍGY IS ANYÁT. MIT TEGYEK?

bocsi a regényért :)



#khllgkjkj
2012. júl. 3. 21:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem elég elképzelhető, hogy a több ezer felhasználóból van kettő 66%-os,főleg mivel csak 100 darab százalékérték lehet a kommented alatt. (0-100%-ig)Tehát röviden: Igen. Véletlen. (Miért, mi a fene lenne??)
2012. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább édesapádat választanám, ha lenne rá lehetőségem. Meg ne haragudj, hogy ezt mondom, de anyukád nem szeret téged igazán, ha azt mondja, hogy neked kell alkalmazkodnod egy alkoholista, agresszív, semmirekellő emberhez, aki nem is az apád. És végig kell nézned, ahogy bántalmazza őt. Ha maga miatt nem, legalább miattad ki kéne hajítania azt a palit, de nem teszi. Én a helyedben nem várnám meg, amíg esetleg engem is elkezd bántalmazni, ne adj' Isten zaklatni. Ha teheted, menj édesapádhoz. 3 év múlva nagykorú leszel, addig inkább élj szigorban, mint egy ilyen destruktív környezetben.
2012. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A helyedben én is az édesapádat választanám. Hidd el, hogy a szigorúságukkal csak a javadat akarják. 15 évesen amúgy sem kell feltétlenül későig az utcán csavarognod és a tanulás is a Te érdekedet szolgálja. Ha visszagondolok a gyerekkoromra azt kívánom, hogy bárcsak szigorúbban fogtak volna:)Attól, hogy odaköltözöl apukádhoz nem kell minden kapcsolatot megszakítanod anyuddal. Az elején biztos, hogy sértődött lesz, de a gyereke vagy, szeret Téged, és ha belegondol, akkor előbb-utóbb be kell látnia, hogy miért tetted, amit tettél.
2012. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!