Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a szüleim 4 éve váltak el, de az előtte lévő 3-4 év borzalmas volt. Anyámmal és az "élettársával" élek, de egyszerűen ez a helyzet szörnyű, utálom ezt a palit, munkanélküli, alkoholista, állandóan cigizik, többször megütötte anyámat és állandó a veszekedés, de anyám mégis tűri, nem értem miért, hisz anyának van állása, és ő tartja el ezt a fickót is. A házunk undorító, még ezt hozzá tenném Feltettem neki a kérdést, hogy a pali vagy én mennyek, ÉS MÉG AZT MONDJA, HOGY ALKALMAZKODJAK. Elmehetnék apáékhoz, velük megbeszéltük, szívesen várnak szép ház, apa barátnője, és nagyi, nem cigiznek nem isznak, mindenki dolgozik, még nincs gyerekük sem. Apával néha összekapunk, elég csúnyán és sok idő kell, hogy kibéküljünk, de lehet megérné ezt az áldozatot, viszont én NAGYON SZERETEM ÍGY IS ANYÁT. MIT TEGYEK?

bocsi a regényért :)



#khllgkjkj
2012. júl. 3. 21:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amikor csak lehet, nem vagyok otthon ....
2012. júl. 3. 21:55
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben az apukámat választom. Az hogy anyukád ingyen cseléd+ még el is tartja azt a palit, aki kihasználja, az az ő döntése. De ezt nem kényszerítheti rád. Ha apukádnál nyugodtabb a légkör és szívesen is látnak, akkor a saját nyugalmad érdekében azt kell választanod.
2012. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak apáék meg nagyon szigorúak...
2012. júl. 3. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Miben?
2012. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem lehet későig csavarognom, miért csak 4es az átlagom
2012. júl. 3. 22:03
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Tudom, hogy ez szörnyen hangzik, de nem árt a te korodban meghúzni bizonyos határvonalakat. Lehet, hogy amit most szigornak tartasz, az később hozzá segít, hogy sikeres és magabiztos legyél. Szóval szerintem nem nagy ár a nyugodt életért cserébe, hogy pld. este 10-re otthon légy. De ez persze az én véleményem a döntés a te kezedben van.
2012. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én feljelenteném anyád élettársát. Hátha el lehet valahol távolítani rendőrségi úton. Az hogy anyád ezt tűri, az azt mutatja, hogy kétségbe van esve, és szét van rombolva az önbecsülése. Ha eltávolítod a pasit, akkor könnyebb lesz anyáddal megértetni, hogy nincs szüksége erre az emberre. Ha nem működik, akkor költözz apádhoz.
2012. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Én tuti a faterhoz mennék mielőtt úgy gondolná a tróger alkesz, hogy jobban tetszik a pipihusi!
2012. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
még annyit, hogy nincs ilyen, hogy a szigorúság jó meg ilyenek. Engem az erőszakos és értelmetlen szigorúsággal apám úgy tönkretett, hogy mindenhol kiszolgáltatottá váltam, és évek óta súlyos gyógyszerrel kezelt depresszióm van.
2012. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Basszus előző...talán véletlen, hogy mindketten 66%-osok vagyunk ? :D egyéb hasonlóság?
2012. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!