Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság megmentésére költözés?

Házasság megmentésére költözés?

Figyelt kérdés

Saját élet, önmagunk rendbetétele, hogy a házasság működjön reális dolog?

Okot majd leírom, miért kérdezem. Csak a te véleményedet kérem, te tennéd-nem tennéd


2012. júl. 1. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen világos, hogy elköltözni akarnál?


Mert ebben az esetben nem tartom jó ötletnek. Ha úgy érzed, hogy kicsit magadba kellene szállnod, akkor inkább egy-két nap szabadság és elutazni valahová, ahol egyedül vagy és át tudod gondolni a dolgokat.

Elköltözni viszont szerintem elég végleges lépés, utána visszamenni majdnem minden esetben lehetetlen.

2012. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk felmerült, mint lehetőség. De magamat ismerve, biztosan nem működött volna. Ha én egyszer valamit lezárok (márpedig a költözés az egyértelmű lezárást jelentett volna), akkor már nincs visszaút.

De mindenki másképp éli meg. Én nem tartom járható útnak.

2012. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A költözés szinte a válással egyenlő... Menj haza a szüleidhez egy pár napra, de inkább üljetek le és beszéljetek a pároddal. Őszintén.
2012. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajna így tényleg nem világos, hát kénytelen vagyok leírni

Férjem tegnap bejelentette, hogy holnap vagy holnapután elköltözik 2hónapra(hétköznap havernál lakik és szombat délelőttől hétfő délelőttig a gyerekek miatt hazajön, ha jön) Sok sok indok között szerepel, hogy hiányozzak neki, mert most momentán nem hiányol, sőt, és neki így jobb lenne...

2012. júl. 1. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben megmondanám, hogy vagy marad, vagy ha elköltözik, akkor többé nem fog visszaköltözni.

Ilyesmibe semmiképpen nem mennék bele, nekem ez nem fér bele egy párkapcsolatba.

2012. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát szoktak így kapcsolatot rendbe tenni, hogy "adjunk kis időt egymásnak" - de ott még általában nincsenek gyerekek, és mindkét fél akarja, hogy tisztába tehessék érzelmeiket.

Nem tudom, észérvekkel tudsz-e a férjedre hatni, de ha menni akar, menni is fog.

Mondanám neki, hogy ne is jöjjön egyáltalán, te meg megnézed, ő hiányzik-e a gyerekeiteknek.

De félő, hogy te vagy kiszolgáltatottabb helyzetben. Neked nem tanácsolom, de magam azt mondanám: ok, legalább meglátom, te hiányzol-e nekem, s lehet, hogy nélküled is megvagyok, s azt fogom mondani, ne is gyere többet. Sz.r helyzet, de kívánom, hogy rendeződjön a dolgotok!

2012. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a saját tapasztalatom szerint itt a vége.
2012. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!