Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözés mehetne?

Költözés mehetne?

Figyelt kérdés

Megvettük a függönyt,ágyat,szekrényt,konyhaszekrényt,mosógépet,hűtőt,gáztűzhelyt,porszívót, ülőgarníturát.

Más még nincs tehát a konyhába semmink nincs még a főzéshez,de jövőhéten a nagyon fontos dolgokat megvesszük.

Költöznénk már nagyon,de nagyon!(anyóséknál élünk,és iszonyatosan rosszul érzem ott magam).

A hálószobánk,a konyha,nappali,és egy kisebb szoba az majdnem 100%-ig kész lenne,ha minden a helyén lenne.


2012. jún. 13. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ennél kevesebbel is nyugodtan,majd beszerzitek a többit


Amit vegyél,az egy kisebb és egy nagyobb fazék,2 kanál,2 kés,2 villa,egy vágókés,2 mély tányér,1 fakanál,1 merőkanál,alap élelmiszerek,és költözhettek is.


ágynemű legyen,vagyis legalább egy pléd takarózni,és többit majd helyrepakoljátok

2012. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetne? Valaki úgy kezdi, hogy a közös lakásban függönyök nélkül, a földön alszik egy felfújható matracon és hazajár mosni, amíg össze nem jönnek a fontosabb dolgokra a pénzek. Van olyan ismerősöm, ahol pl ágy már van, de szekrénysorra még nem futotta.

Még is miért ne költözhetnétek? Lényegében mindenetek megvan!

2012. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Én a helyed biztos, hogy azonnal költöznék! Felbecsülhetetlen érzés az, hogy a saját otthonodba hazamész és saját magad ura vagy. Fárasztó munka után csendes, nyugodt környezetbe ledőlni, pihenni...áááh:-)

Sok sikert! :-)

2012. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetne??

Mi úgy költöztünk,hogy se ágyunk,se egy asztalunk nem volt ahol ehettünk volna. Megoldottuk. Volt szivacs,azon aludtunk amíg nem vettük ágyat. Az evést is megoldottuk..

2012. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha van víz(wc, kád), van gáz(tűzhely), meg egy ágy amin alhattok, akkor már mehettek is. A többi csak részletkérdés.
2012. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én már szívem szerint ma este mennék,de majd csak csütörtökön hozzák a bojlerórát,és addig a párom nem akar költözni míg nincs melegvízünk.

A gáztűzhely sincs még bekötve,és a konyhaszekrényünk sincs még itthon,de már megvettük,csak még nem szállíttatuk ki.

Anyósék olyan emberek,hogy mindennek a helyén kell lenni(szerintük),mert ha valaki oda bejön akkor legyen hová leültetni,és mivel anyagilag is elég jól állnak,nehogy meg legyenek szólva,hogy ilyen módban,még nincs meg mindenünk.

Ezt pl este mondta a párom.

De nekem erre annyira nincs szükségem.

Mondtam neki,hogy én 2heten belül szeretnék költözni, mert már annyira vágyom arra,hogy kettesben legyünk.

De ő mindig talál ki valamit,mondja,hogy jól van,de még nincs egy kanalunk sem.És a végére sztem már annyira felbosszantottam,hogy ezt mondta:"menj,ha akarsz,nem áll eléd senki".

Nem tudom miért ilyen. :S

Hogy vegyem rá,hogy jobb lesz nekünk ha megyünk külön a szüleitől,mikor már minden megvan.

2012. jún. 13. 12:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem a különköltözésnek pont az adja a romantikáját, hogy az elején még kissé tábori körülmények uralkodnak, ezek azok a dolgok, amikre évek múltán emlékezni lehet és jókat nevetni rajta :) Én tuti mennék már.
2012. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na jó, azért a melegvizet megvárnám :)
2012. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod, hogy ennyire nem akar elszakadni az anyja szoknyájától? Egyébként lehet, hogy megszokta már a kényelmet és ezért nem akar ilyen körülmények között lakni egy percet sem. Megkérdezném tőle, hogy akar e költözni és hogy miért nem akar most?!
2012. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De te miért vagy ilyen anyámasszonykatonája???

Ha nekem ilyet mondana abban a pillanatban költöznék is át a másik lakásba, nehogy azt higgye, hogy egy egyszerű beszólással uralkodni tud rajtam.

Aztán akkor majd észreveszi magát...

Vagy csak visszaszóltam volna neki, hogy "és te hány éves vagy, hogy nem bírsz elszakadni anyádtól??"

Jó, lehet, hogy ez így most bunkón hangzik, de talán észhez téríti és rájön, hogy jobban is értékelhetné, hogy közös életet akarok kezdeni vele.

2012. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!