Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16éves lányt el tudok venni...

Rojcsi kérdése:

16éves lányt el tudok venni élettársamként?

Figyelt kérdés
és kell-e a szülök beleegyezése?? én 18 vagyok.

2012. júl. 1. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, ezt komolyan gondoltad? 18 évesen nem tud írni. Ha eddig nem tanult most miért kezdené el?
2012. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
És szerinted ezeknek van/lesz valaha érettségije?
2012. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon adom az előző hozzászólást. Vicc, hogy milyen naivak manapság az emberek...
2012. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Helyesíráshoz: ha szabad ezt így mondani, "nyelvtannáci" vagyok. Korrektorként is dolgoztam már, van rálátásom az emberek helyesírására. Neki valóban szörnyű, bár az átlagemberé se sokkal jobb, csak annyiban más, hogy kevésbé ismert - és ezáltal a többség által nem észrevehető - hibákat ejtenek, ami attól még hiba. Én észreveszem, más nem, ez van.


DE! Ettől lehet belőle remek pék a legényből, vagy kőműves, cipész asztalos stb. Attól, hogy nyelvérzéke nincs, ügyes keze még lehet, és akár jobb fizetésre is szert tehet vele, mint egy művelt bölcsész vagy tanár. Miért is ne lehetne akkor sikeres családfenntartó, jó édesapa és férj?


A lehurrogott és lepontozott 10-es válaszoló

2012. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

#14

Ebben igazad van. De a szíved mélyén Te sem hiszed el, hogy úgy fog cselekedni, ahogy leírtad.

2012. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

Én csak próbáltam biztatni. Talán azzal tesszük a legnagyobb kárt egy emberben, ha erősítjük benne a félelmet, hogy nem sikerülhetnek a céljai. Elkeseredettséget és reménytelenséget sulykolni idegenekbe - miért is jó ez bármire is? Hogy utána nagy elégedetten örülhessünk a megtörtént rossznak, hogy "na, én megmondtam"?


El nem tudom képzelni, mire jó ez... És ha 100-ból csak egy embert segít a biztatásom a lelkesedése megtartásában, már megérte leírnom.

2012. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

" És ha 100-ból csak egy embert segít a biztatásom a lelkesedése megtartásában, már megérte leírnom."


Így igaz. Ebben az esetben nem 100x3 gyerek fog segélyre születni, hanem csak 99x3.

2012. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg helyesen írni! Utána gondolkozz ilyesmin...
2012. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!