Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt élettársam és új barátnőj...

Volt élettársam és új barátnője jogilag megakadályozhatják? Bővebben.

Figyelt kérdés
Van egy kislányom 6 és fél éves. Az édesapjával elváltunk 2 és fél éve. Azóta látogatta el vitte havonta 1-2 hétvégén de nem rendszeressen! Lett neki egy kapcsolata most együtt él egy növel. Most úgy 1-2 hónapja minden hétvégén jön érte. A Párommal ezt furcsának is találtuk. . Eddig nem igazán foglalkozott vele. El-el vitte, de még azt sem tudta hányas lába van a kislánynak. . . 2 hónapja kirugtak a munka helyemről és kétségbe esés közepedte kaptam egy ajánlatot. Kimehetnék külföldre takaritani heti 5 napra pénteken este jöhetnék haza és hétfö hajnalban meg vissza. A párom édeanyja nagyon szereti a kislányt és a kislány is őt! Felajánlotta hogy ö vigyáz rá megy érte az oviba hozza viszi. . Jó lenne mert helyre rázna minket anyagilag! DE! A kislány ezt elmondta az apukájának és most azzal jön hogy ö nem engedi hogy "idegenek" vigyázzanak a kislányra. És azt is mondta hogy bíroságra megy! (Nálam van elhelyezve a kislány havi 20e ft-ot fizet gyerektartást) Azt nem tudom mi célból nem mondta! Én meg nem is kérdeztem olyan ideges lettem! A kislány mondta anyósomnak hogy mond egy titkot de nem szabad anyának elmondai. Apa meg az élettársa veszekedtek ez miatt. . . Gondolom akkor innét ered az apa okisítása mert nem hinném hogy magától ilyen eszébe jut, nem olyan beállitottságú ö :) Azt mondta az apja hogy ezt ö nem engedi meg! Ö kamionozik tehát nem tud vigyázni rá amikor én dolgozom. Ezt ö mondta!
2012. máj. 16. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze ahhoz, hogy ki vigyáz a kislányra. A gyerek érdekét veszik figyelembe, ha jó el van látva, nincs beleszólása, mehet ahová akar.
2012. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tehát se te se ő nem tud rá vigyázni hét közben,akkor hogy akarná elvenni tőled? Főleg h hétvégén is dolgozhat ő,te csak hétköznap
2012. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is kérdeztem tőle hogy mi a célja ezzel az egésszel? Csak azt hajtogatta, hogy nem akarJUK, hogy más vigyázzon a kislányra. Én ebből azt voltam le hogy a csaj okosítja. Csak attól félek, hogy a gyámügyet rám küldik. Nekem jelenleg nincs állásom. Akkor majd jönnek a kérdések, hogy miből élünk?
2012. máj. 16. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

ez miatt nem fogják elvenni tőled a gyereket


Te azért vállalnád el a munkát, hogy jobb anyagi helyzetbe kerüljetek és a gyerekre vigyázást i megoldod, szóval te a gyerek érdekét is nézed és nem csak a sajátodat.


Sokan élnek így és ráadásul a gyerekre nem rokon vigyázz hanem bébiszitter, mégse vették még el az anyától vagy az apáról a gyereket.

2012. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!