Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg korai még? Miért nem...

Tényleg korai még? Miért nem bízhat meg bennem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.anyának már többször előhoztam, hogy el mehetek e sétálni osztálytársammal(most új osztályba kerültem a gimnázium miatt). Ilyenkor az az első kérdése, hogy lány e az illető.Most azt mondtam neki, hogy nem...

Fiúkkal sehova nem enged, pedig csak a városban sétálnánk egyet, beszélgetnénk.Még soha nem volt barátom, mert mindig megkérdezem anyát, hogy el e enged,de nem.Ennek ellenére soha nem hazudtam neki.(Amúgy nem iszom és nem is cigizek, vagyis mindig "magamnál vagyok")_Barátnőm már sokszor mondta, hogy ha ilyen anyukám, akkor ne tudja hogy fiúval találkozok, mondjam hogy az egyik barátnőm..De ez így nem lenne valami jó, tudom hogy utána folyamatosan ezen rágódnák..

Igaza lehet a barátnőmnek?(anya ne tudja hogy fiúval megyek sétálni)

vagy anyának van igaza és még ne menjek fiúval sétálni, beszélgetni se?

Köszi a válaszokat.


2012. júl. 1. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Beszélgess vele a suliban, ott nem figyelhetnek.


Megértem anyukádat is, biztosan félt téged, és valahol igaza van, de legyél vele őszinte és ne hazudj neki mert az nem jó.

2012. júl. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyáron a suliban? első, te melyik bolygóról jöttél?


semmi bűnös nincs abban, ha fényes nappal sétálni mész egy fiúval.

ne stresszelj ezen, én is volt, h füllentettem anyumnak, h kivel találkozom. ha volt barátom, azt nem titkoltam el, de nem akartam neki mindent túl korán kikotyogni, mert csak aggódott volna, annak meg semmi értelme.

ha minden másban őszinte vagy, és tényleg csak sétáltok, fagyiztok egyet, abból még nem lehet baj.


mindennek megvannak a maga lépcsői, fokozatai. 15 évesen ez a normális, 18 évesen meg majd az ágybabújás lesz az. ha ezt nem léped meg, akkor nem jutsz el a következő szintre. egy ártatlan kis randi még nem a bűnök bűne.

2012. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas...


Az ilyen anyukák miatt szinte majdnem biztos hogy a lányuk ribanc lesz később,komolyan ébredjen már fel,nem a 19-dik században vagyunk

2012. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. júl. 1. 14:17
 5/5 anonim válasza:
Anyukád nagyon szeret és félt téged! Beszélj vele komolyan meg fogja érteni ő is volt ennyi idős dúltak benne a hormonok nyilván vágyott rá hogy megismerkedjen valakivel. Kérdezd csak meg őt mikor kezdték el érdekelni a fiúk. A túlzott szigorúság valóban nem tesz jót egy tininek mert a végén hazudni kényszerül és stb..csak züllés lesz a vége. Nagyon tetszik neked a srác? Ha igen megmondhatod neki hogy anyukád rövid pórázon tart :))) meg fogja érteni. Semmiképp ne hazudj neki később nagyon nagyon rossz lesz. Szép hogy ennyire lelkiismeretes vagy. :) Talán ha megismerné a fiút bemutatnád neki és elmondaná hogy tisztességes szándékai vannak veled megnyugodna anyud..ez persze baromira régi módi meg ha nem udvarol neked csak laza flört van köztetek akkor ez felejtős mert ez már elég nagy dolog...
2012. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!