Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen tényleg korai egy...

13 évesen tényleg korai egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 19:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
tényleg korai... liliomtiprásnak is nevezik.
2012. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Az én szüleim azt is korainak tartják, hogy most pasim legyen. :DD

16/L

2012. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem korai. 7.-es vagy, esetleg 8.-as. Én 6. osztályos koromban jöttem össze az első "barátommal", akivel nem is találkoztam soha. Tehátnem volt túl komoly a kapcsolatunk. Tisztázdd a szüleiddel, hogy nem szeretnél lefeküdni a fiúval, csak sétáltok, csók, de több nem lesz. A legtöbb szülő félt, de beszéljétek otthon meg, esetleg mutasd be a barátod nekik. Ha látják, hogy rendes gyerek, benned is megbíznak szerintem megengedik.
2012. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mit értesz "párkapcsolat" alatt. Ha ez annyit tesz, hogy "jártok", vagyis kézen fogva elmentek moziba meg fagyizni, azzal nincs semmi baj, ezt hívják gyerekszerelemnek. Ha esetleg kipróbáljátok a csókolózást, az is belefér. A szexnek azonban még nincs itt az ideje.
2012. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
50%
Szerintem elég korai...De ma már az is ciki ha 9 évesen nincs párod..
2012. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatnak én még nem mondanám, ha annyi van hogy kézen fogva jártok, adtok egymásnak 1 puszit akkor belefér, de a komolyabb dolgoknak még nincs itt az ideje, gyerekszerelem még az oviban is előfordul.
2012. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem párkapcsolatnak nevezném, hanem együtt járásnak, ismerkedésnek, ami ilyen korban van. Legalábbis az az egészséges. Randizás, levelezés, üzengetés, kísérleti csókok esetleg, ennyi. Párkapcsolatnak inkább a felnőttek szerelmét nevezném.
2012. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó, ki mennyire érik meg lelkileg ennyi idősen. Bár én ennek ellenére korainak tartom. Ilyenkor még inkább a játékra és a tanulásra kell koncentrálni, 16 évesen már jobban el tudom képzelni. Persze, ahogy előttem is írták a "gyerekszerelem" egyáltalán nem gond. :)
2012. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
kedves kérdező. csatlakozom azokhoz a hozzászólókhoz akik azt irták, hogy korai. nem értem a szüleidet, ök tudnak erről? ha nem, kérdezd meg öket, és ne kivül álló embereket. amig kiskorú vagy ök felelnek érted.
2012. jún. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
igen, korai. 13 évesen a kicsapongó tinik szoktak járkálni egymással.
2012. jún. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!