Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai?

Figyelt kérdés
Tul korai egy ev es het honap utan lefekudnom a baratommal ? mindketten 2011ben toltottuk a 16ot o par honappal idosebb .mar nagyon szeretnem de mindig elbizonytalanit h talan tul fiatal vagyok ;) 16/L
2011. dec. 27. 16:58
 1/6 anonim válasza:
Attol fug hogy dontesz a divat mar 10 korodban sexelsz vagy a jozan eszed utan akk 18 ig varj :D attol fug ha o is akarja ha te is akkor legyen meg :D
2011. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából úgy gondolom, hogy ezt te érzed. Ha úgy érzed megérett rá a kapcsolatotok, te is készen állsz rá, akkor legyen meg. De fontos, hogy ő is támogasson bárhogy is döntesz.

Valamint azt is vedd figyelembe, hogy lehet utána, nem most, később megváltozik, vagy más kapcsolata lesz. Lehet nem. Ezt csak azért írom meg, mert biztosíték nincs rá sajnos, hogy ő lesz az igazi. De ettől függetlenül ha a mában úgy érzed itt az ideje és ő is így érzi akkor legyen meg. De ha elbizonytalanít akkor ő sem biztos magában talán. Neki volt már szexuális kapcsolata?

2011. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg neked kell eldonteni, h akarod-e vagy nem. De ha le is fekudtok, huzzatok gumit!
2011. dec. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem volt meg neki sem.de mar nagyon akarja es amikor olyan helyzetben vagyunk en is nagyon akarom csak mikor nem vagyunk egyutt sokat gondolkozok ezen de ha olyan helyzetben lennenk es lenne nala ovszer akkor megengednem neki mert olyankor nagyon vagyom ra
2011. dec. 27. 19:41
 5/6 anonim válasza:

Szia. Ne aggódj, nem korai, főleg, ha ennyi ideje jártok már :) 16 évesen, s hogy ennyi ideje jártok, ez mellesleg a mai korban, becsülendő. :) A legtöbb mai fiatal 14 évesen már eléggé kiélt és minden héten mást ír ki kapcsolatnak a facebookra, :D Nagy a szerelem egy hétig, lefekszenek párszor, aztán vége. Szerintem ez becsülendő. Én is 16 voltam, amikor elveszítettem, a szerelmemmel, az öcsém is 16 körül volt, mikor a barátnőjével 1,5 év után együtt, elveszítették. Ez teljesen korrekt, s ha úgy érzed, akkor, ott, hogy helyes, akkor hajrá. Nem fogod megbánni szerintem. Ennyi idő után nem :) Csak légyszi, meghazudtolva a sok buta tinit, védekezzetek :D

23/L

2011. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ó,igen, a becsülendő, nem a sok buta facebook-os tini, hanem, hogy ti ennyi ideje együtt vagytok. Én szurkolok nektek :)
2011. dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!